Pałacyk Oleśnica - Dobry Start

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Pałacyk Oleśnica - DOBRY START

Pracownia Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży - DOBRY START

Zadaniem Pracowni Dobry Start jest dostarczanie pomocy pedagogicznej, pedagogicznej specjalnej, logopedycznej a także psychologicznego wspomagania rozwoju.
Pomoc pracowni Dobry Start nastawiona jest do dzieci i młodzieży z trudnościami wychowawczymi, trudnościami szkolnymi, trudnościami emocjonalnymi, deficytami rozwojowymi parcjalnymi i/lub fragmentarycznymi, a także dzieci i młodzieży pragnących kształtować swoje zdolności oraz zainteresowania.

Dodatkowo, nasza Pracownia obejmuje interwencją terapeutyczną dzieci o zagrożonym i nieprawidłowym rozwoju, poprzez wspomaganie terapią psychomotoryczną, edukacją specjalną i terapią logopedyczną.

Pracownia Dobry Start mieści się w Pałacyku przy ulicy Wojska Polskiego 12 w Oleśnicy.


Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.
Klik->Dobry Start

Serdecznie zapraszamy.
Paulina Wieliczko------------------------------------------

Zapraszamy na

olepo.pl


REKLAMA


Pałacyk Oleśnica - Dobry Start - Szczegóły firmy:

 • Nazwa firmy: Dobry Start
 • Miejscowość: Oleśnica
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Kod pocztowy: 56-400
 • Ulica: Wojska Polskiego 12 (Pałacyk)
 • Nr komórki: 0 600 309 208
 • Komentarze/Opinie. Skorzystałeś/aś z oferty firmy? Zostaw komentarz, opinie... Wypowiedz się!:

  • Elzbieta, Olesnica » (raport)

   Jak dla mnie dobry start jest najlepsza poradnia dla dzieci w olesnicy, efekty sa cudowne mateuszek moj robi bardzo duze postepy, efekt w wymowie jest nieporownywalny, do tego w palacyku w dobrym starcie jest bardzo fajnie urzadzone i dzieciom tam się podoba i o to chodzi, pozdrawiam dobry start i cala olesnice

   Data dodania: 13 07 2011
  • Kasia-Oleśnica » (raport)

   Serdecznie chciałam podziękować dobremu startu za udzieloną pomoc mojemu dziecku jestem wam bardzo wdzięczna, gdyby nie wasza pomoc to nie wiem co bym zrobiła, pozdrawiam ciepło - Kasia.

   Data dodania: 20 07 2011
  • Ula z Oleśnicy » (raport)

   Dziękuję za pomoc której udzieliliście mojemu synowi który był agresywnym dzieckiem a dzięki zajęciom wyciszającym i uspokajającym jego zachowanie zmieniło się o 180 stopni jest bardzo duża poprawa i razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, a tak po za tym to bardzo ładnie macie tam w pałacyku bardzo fajnie urządzone atmosfera panująca w środku jest bardzodobra jeszcze raz dziękujemy

   Data dodania: 22 07 2011
  • Sebastian / Olesnica » (raport)

   Pałacyk po remoncie wygląda świetnie. Bardzo ładnie jest tam, a Dobry Start polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy neurologopedycznej, która to pomoc była udzielona mojemu synowi za co dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

   Data dodania: 26 07 2011
  • Lucyna z Oleśnicy » (raport)

   mi również bardzo się podoba w pałacyku jednak, a Dobry Start uważam za najlepszą pracownie która wspomaga rozwój małych dzieci i tch większych, zadowolona jestem jak najbardziej gdyż moje dzieci potrzebowały profesjonalnej i fachowej pomocy, teraz wszystko wróciło na prostą drogę!

   Data dodania: 09 08 2011
  • Mieszkanka Oleśnicy » (raport)

   znajoma poleciła mi Dobry Start i cieszę się że oddałam swoje dziecko w dobre ręce teraz wiem że tam mają fachową pomoc które moje dziecko otrzymuje

   Data dodania: 14 09 2011
  • Andrzej » (raport)

   Jestem z żoną bardzo szczęśliwy za waszą pomoc sytuacja w naszej rodzinie poprawiła się o 180 stopni na lepsze, odkąd nasz synek uczęszcza do Dobrego Startu pozdrawiam wszystkich Andrzej-Oleśnica

   Data dodania: 19 09 2011

  Dodaj swój komentarz, opinie »

  Wstaw wybrany, poniższy kod na swoją stronę i pokaż wizytówkę swojej firmy innym!  Szczegóły www.dobrystart.info.pl:

 • ID: 630
 • Tytuł: Pałacyk Oleśnica - Dobry Start
 • Strona WWW: www.dobrystart.info.pl
 • Kliknięć: 43
 • Wyświetleń: 2395
 • Data dodania: 28 01 2012
 • Słowa kluczowe: neurologopeda, pałacyk oleśnica, dobry start, palacyk olesnica, palacyk w olesnicy, adhd, psycholog, logopeda, Paulina Wieliczko, dobrystart, pałacyk w oleśnicy, bajkoterapia, Wieliczko, Paulina
 • Kategorie:
 • Link nie działa/spam ?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Psychologiczny - Żyrardów »

  Psycholog w Żyrardowie


  Małgorzata Węgrowska

  Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego; specjalizacja - psychoterapia. Od około 10 lat poszerzam swoje doświadczenie i umiejętności zawodowe związane z psychoterapią (m.in. Instytut Psychiatrii i Neurologii, Akademicki Ośrodek Psychoterapii, Poradnia Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień), w trakcie studiów podyplomowych (posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień Parpa), licznych szkoleń (łącznie ok. 250godzin dodatkowych szkoleń i warsztatów) oraz współpracując ze stowarzyszeniami oferującymi pomoc psychologiczną.

  Jolanta Skopek

  Tytuł magistra psychologii uzyskała na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada 17-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą (psycholog szkolny, psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego). Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć socjoterapeutycznych. Ukończyła studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia i Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Pracuje w nurcie psychoterapii integracyjnej.

  Psycholog Żyrardów

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Lecznica CERTUS Sp. z o.o. Poznań - Lekarz rodzinny Swarzędz »

  Prywatna Lecznica CERTUS jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem niepublicznym w Polsce. Na rynku usług medycznych działa nieprzerwanie od 7 stycznia 1992 roku, oferując nowoczesne metody leczenia, doświadczoną kadrę medyczną, bardzo dobre warunki pobytu oraz przyjazną pacjentowi atmosferę.Szpital usytuowany jest w dogodnym punkcie dojazdowym, blisko centrum miasta. Posiada także własny parking. W placówce mieszczą się ambulatorium i trzy oddziały szpitalne: ogólny, urologiczny i zabiegowy. W ramach Ambulatorium CERTUS oferuje 24 godzinną opiekę lekarza chirurga i internisty, a także dostęp do badań laboratoryjnych, pracowni RTG i EKG. Ponadto zapewnia konsultacje lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny, które prowadzone są w trzech Centrach Medycznych. Dwa z nich znajdują się w Poznaniu, trzecie na terenie Swarzędza. Od grudnia 2008 roku w Centrum Medycznym nr 1 działa Poradnia Medycyny Podróży oferująca osobom wyjeżdżającym w egzotyczne części świata konsultacje, dobór profilaktyki lekowej i szczepienia ochronne.
  Oferta indywidualna: Usługi szpitalne, Indywidualne Pakiety Profilaktyczne, Certus dla dzieci, Umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, Cennik usług, Zdrowie na raty.
  Oferta dla firm: medycyna pracy, abonamenty medyczne, szczepienia przeciwko grypie, zabezpieczenie medyczne imprez.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog, dentysta Gliwice - B-dental »

  Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental z Gliwic oferuje leczenie pacjentów z problemami stomatologicznymi a także bólami głowy i bruksizmem. Z pomyślnością od kilkunastu lat nasze centrum wykorzystuje implantologię jako sposób na uzupełniania braków w uzębieniu.


  Także przy tym stosujemy:
  - protezy całkowite bazujące na implantach, które w sytuacji bezzębia, są w największym stopniu komfortowym uzupełnieniem protetycznym
  - implanty jednofazowe
  - dwufazowe systemy implantologiczne.

  Niewątpliwie ciężko w to uwierzyć, lecz zabieg implantacji jest absolutnie bezbolesny! W dokładny sposób planujemy rozmieszczenie implantów. Najlepsze umiejscowienie implantu, mając na uwadze zarówno aspekty kliniczne oraz estetyczne, formułuje się planując zabieg za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant.
  Zapraszamy do B-dental.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »