Pałacyk Oleśnica - Dobry Start

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Pałacyk Oleśnica - DOBRY START

Pracownia Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży - DOBRY START

Zadaniem Pracowni Dobry Start jest dostarczanie pomocy pedagogicznej, pedagogicznej specjalnej, logopedycznej a także psychologicznego wspomagania rozwoju.
Pomoc pracowni Dobry Start nastawiona jest do dzieci i młodzieży z trudnościami wychowawczymi, trudnościami szkolnymi, trudnościami emocjonalnymi, deficytami rozwojowymi parcjalnymi i/lub fragmentarycznymi, a także dzieci i młodzieży pragnących kształtować swoje zdolności oraz zainteresowania.

Dodatkowo, nasza Pracownia obejmuje interwencją terapeutyczną dzieci o zagrożonym i nieprawidłowym rozwoju, poprzez wspomaganie terapią psychomotoryczną, edukacją specjalną i terapią logopedyczną.

Pracownia Dobry Start mieści się w Pałacyku przy ulicy Wojska Polskiego 12 w Oleśnicy.


Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.
Klik->Dobry Start

Serdecznie zapraszamy.
Paulina Wieliczko------------------------------------------

Zapraszamy na

olepo.pl


REKLAMA


Pałacyk Oleśnica - Dobry Start - Szczegóły firmy:

 • Nazwa firmy: Dobry Start
 • Miejscowość: Oleśnica
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Kod pocztowy: 56-400
 • Ulica: Wojska Polskiego 12 (Pałacyk)
 • Nr komórki: 0 600 309 208
 • Komentarze/Opinie. Skorzystałeś/aś z oferty firmy? Zostaw komentarz, opinie... Wypowiedz się!:

  • Elzbieta, Olesnica » (raport)

   Jak dla mnie dobry start jest najlepsza poradnia dla dzieci w olesnicy, efekty sa cudowne mateuszek moj robi bardzo duze postepy, efekt w wymowie jest nieporownywalny, do tego w palacyku w dobrym starcie jest bardzo fajnie urzadzone i dzieciom tam się podoba i o to chodzi, pozdrawiam dobry start i cala olesnice

   Data dodania: 13 07 2011
  • Kasia-Oleśnica » (raport)

   Serdecznie chciałam podziękować dobremu startu za udzieloną pomoc mojemu dziecku jestem wam bardzo wdzięczna, gdyby nie wasza pomoc to nie wiem co bym zrobiła, pozdrawiam ciepło - Kasia.

   Data dodania: 20 07 2011
  • Ula z Oleśnicy » (raport)

   Dziękuję za pomoc której udzieliliście mojemu synowi który był agresywnym dzieckiem a dzięki zajęciom wyciszającym i uspokajającym jego zachowanie zmieniło się o 180 stopni jest bardzo duża poprawa i razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, a tak po za tym to bardzo ładnie macie tam w pałacyku bardzo fajnie urządzone atmosfera panująca w środku jest bardzodobra jeszcze raz dziękujemy

   Data dodania: 22 07 2011
  • Sebastian / Olesnica » (raport)

   Pałacyk po remoncie wygląda świetnie. Bardzo ładnie jest tam, a Dobry Start polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy neurologopedycznej, która to pomoc była udzielona mojemu synowi za co dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

   Data dodania: 26 07 2011
  • Lucyna z Oleśnicy » (raport)

   mi również bardzo się podoba w pałacyku jednak, a Dobry Start uważam za najlepszą pracownie która wspomaga rozwój małych dzieci i tch większych, zadowolona jestem jak najbardziej gdyż moje dzieci potrzebowały profesjonalnej i fachowej pomocy, teraz wszystko wróciło na prostą drogę!

   Data dodania: 09 08 2011
  • Mieszkanka Oleśnicy » (raport)

   znajoma poleciła mi Dobry Start i cieszę się że oddałam swoje dziecko w dobre ręce teraz wiem że tam mają fachową pomoc które moje dziecko otrzymuje

   Data dodania: 14 09 2011
  • Andrzej » (raport)

   Jestem z żoną bardzo szczęśliwy za waszą pomoc sytuacja w naszej rodzinie poprawiła się o 180 stopni na lepsze, odkąd nasz synek uczęszcza do Dobrego Startu pozdrawiam wszystkich Andrzej-Oleśnica

   Data dodania: 19 09 2011

  Dodaj swój komentarz, opinie »

  Wstaw wybrany, poniższy kod na swoją stronę i pokaż wizytówkę swojej firmy innym!  Szczegóły www.dobrystart.info.pl:

 • ID: 630
 • Tytuł: Pałacyk Oleśnica - Dobry Start
 • Strona WWW: www.dobrystart.info.pl
 • Kliknięć: 43
 • Wyświetleń: 2597
 • Data dodania: 28 01 2012
 • Słowa kluczowe: dobry start, adhd, bajkoterapia, palacyk olesnica, Wieliczko, pałacyk oleśnica, neurologopeda, Paulina Wieliczko, palacyk w olesnicy, pałacyk w oleśnicy, psycholog, Paulina, dobrystart, logopeda
 • Kategorie:
 • Link nie działa/spam ?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Chirurgia plastyczna Warszawa »

  Nasza klinika posiada dwa ośrodki, które oferują chirurgię plastyczną w Warszawie. Chirurdzy z naszej kliniki dysponują doświadczeniem zdobywanym przez lata w wykonywaniu operacji poprawiających wygląd i usuwających objawy starzenia. Mnóstwo zadowolonych pacjentów, którzy byli leczeni w naszej Klinice są dla nas najważniejszą nagrodą za nasze wysiłki podejmowane w celu stałego podnoszenia jakości usług. Informacje zawarte na tej stronie pozwolą Państwu zorientować się jakimi możliwościami dysponuje obecnie chirurgia estetyczna. Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma ortopedyczna ORTO-ACTIV - Świebodzin »

  Firma ortopedyczna ORTO-ACTIV specjalizująca się w zaopatrzeniu osób po amputacji w indywidualne protezy ortopedyczne kończyn górnych i dolnych. Protetyką /grec. prosthesis - przyłączenie, dołożenie/ nazywamy naukę o zastępowaniu brakujących części ciała wraz z ich podstawową funkcją odpowiednimi przyrządami technicznymi.

  W praktyce przyjęto omawiać w tym temacie także dział epitetyki traktujący o stosowaniu w obrębie kończyn środków maskujących kalectwo nieodtwarzających czynności narządu. Protezy zastępujące brakujące segmenty kończyn górnych i dolnych noszą powszechnie nazwę sztucznych kończyn.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów, stomatolog Sosnowiec, Katowice »

  Firma stomatologiczna Implanty śląsk z Sosnowca, oferuje profesjonalne leczenie z zakresu stomatologicznego. Klinika Marzanny Daneckiej specjalizuje się głównie w: innowacyjnej implantologii, profesjonalnym leczeniu kanałowym przy pomocy mikroskopu, protetyce, estetyce, chirurgii szczękowej i leczeniu periodontopatii, ortodoncji, profilaktyce dzieci i dorosłych, czyszczeniu i wybielaniu zębów. Udzielamy gwarancji do pięciu lat na nasze usługi. Zapewniamy Państwu zawodową i bardzo miłą atmosferę podczas zabiegu. Nasz zespół stara się by dany problem rozwiązać w sposób najbardziej pomyślny, szybki oraz wygodny.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny Kraków - Gamadent »

  Gabinet dentystyczny Gamadent ma swoją siedzibę w Krakowie i świadczy darmowe usługi stomatologiczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia - ciepło zapraszamy dzieci a także dorosłych.
  W ofercie Gamadent znajdziecie
  Państwo także pełen zakres kompletnych usług będący do dyspozycji w nowoczesnej stomatologii w ciekawych dla Państwa cenach.
  Wybielanie zębów, stomatologia zachowawcza, implanty, to tylko część z naszej szerokiej oferty, poczynimy wszystko, by gościł uśmiech u Pańtwa jak najczęściej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu dentystycznego oraz aktualnymi promocjami.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog, dentysta Gliwice - B-dental »

  Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental z Gliwic oferuje leczenie pacjentów z problemami stomatologicznymi a także bólami głowy i bruksizmem. Z pomyślnością od kilkunastu lat nasze centrum wykorzystuje implantologię jako sposób na uzupełniania braków w uzębieniu.


  Także przy tym stosujemy:
  - protezy całkowite bazujące na implantach, które w sytuacji bezzębia, są w największym stopniu komfortowym uzupełnieniem protetycznym
  - implanty jednofazowe
  - dwufazowe systemy implantologiczne.

  Niewątpliwie ciężko w to uwierzyć, lecz zabieg implantacji jest absolutnie bezbolesny! W dokładny sposób planujemy rozmieszczenie implantów. Najlepsze umiejscowienie implantu, mając na uwadze zarówno aspekty kliniczne oraz estetyczne, formułuje się planując zabieg za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant.
  Zapraszamy do B-dental.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Warszawa, wizyty domowe - Badanie emg »

  Gabinet neurologiczny "Neurolog - badanie emg" z siedzibą Warszawie zarządzany przez specjalistę neurologa dr Katarzynę Toruńską.

  W naszym gabinecie znajdziecie Państwo pomoc w chorobach oraz dolegliwościach neurologicznych min
  - choroba parkinsona
  - utrata przytomności
  - choroby nerwowo - mięśniowe, zwyrodnieniowe
  - drętwienia i mrowienia
  - spastyczność
  - choroby napadowe
  - stan po udarze mózgu

  - TĘŻYCZKA
  - zespoły bólowe głowy i twarzy oraz kręgosłupa
  - MIGRENA

  W gabinecie "Neurolog - badanie emg" w Warszawie wykonywane są także badania EMG za pomocą aparatu EMG Keypoint Net firmy Alpine. Nasz gabinet oferuje bardzo krótkie terminy wizyt oraz badań- badanie nerwów bez korzystania z igieł.


  Gabinet Neurologiczny ul. Jadźwingów 2 domofon 78 (parter) Warszawa Wizyty domowe rejestracja pod tel. 604 964 039

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • RÓWNOWAGA - Centrum Psychoterapii. Psycholog Łódź »

  Psychoterapia indywidualna (depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, osobowości, inne zaburzenia zdrowia psychicznego). Terapia małżeńska i rodzinna. Konsultacje i leczenie psychiatryczne.Pracujemy w nurcie ericksonowskim i systemowym.Prowadzimy również terapię grupową i warsztaty rozwojowe.Jeśli szukasz psychologa w Łodzi- zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka.Szczegółowe informacje nt. oferty i kwalifikacji na stronie www

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Psychologiczny Agata Bogucka - Żyrardów »

  Prywatny Gabinet Psychologiczny dla dzieci, młodzieży, rodzin
  mgr Agata Bogucka

  ul. Kościuszki 13, I piętro (Dom Nauczyciela)
  96-300 Żyrardów

  Zapisy:
  tel. 724 666 178
  (Zapisy wyłącznie telefonicznie)

  Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych.

  Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług psychologicznych na oficjalnej stronie internetowej.www.twoj-psycholog.com

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • EURO-KLINIKA - Proktolog, Hemoroidy - Siemianowice Śląskie »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika świadczy usługi między innymi z obrębu proktologii, endokrynologii, kardiologii, urologii i niepłodności małżeńskiej, dermatologii i chirurgii estetycznej, chirurgii zwykłej, leczenia zmian skóry laserem CO2, onkologii oraz kolonoskopii i wiele innych.


  Jako, że różne dolegliwości zdrowotne sprawiają różne problemy oraz zakłopotanie dla pacjentów, wyspecjalizowany personel medyczny Euro- Kliniki gwarantuje dyskrecję i komfortowe warunki. Dba o to, aby pacjent mógł czuć się swobodnie i nie czuł się skrępowany.

  Telefoniczny system rejestracji wizyt to kolejna zaleta w kwestii ochrony pacjentów. Plusem są także atrakcyjne ceny oraz szereg usług wykonywanych w ramach NFZ. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Neurolog J. Miętkiewicz - Przygodzice gabinet, poradnia, przychodnia »

  Lek. med. Janusz Miętkiewicz prowadzi usługi pełnej opieki neurologicznej, w ramach prowadzonego od 1988 roku gabinetu neurologicznego.

  Gabinet znajduje się w Przygodzicach i przyjmuje pacjentów z miejscowości i okolic. Zajmuje się diagnozowaniem, wykonuje także badania kontrole i leczy różne choroby o podłożu neurologicznym.

  Pomoc w leczeniu oraz wsparcie uzyskają tutaj wszyscy pacjenci cierpiący z powodu bóli kręgosłupa, mięśni, głowy, z zaburzeniami ruchomości stawów, mięśni, z dolegliwościami po niedokrwiennych mózgu oraz po udarach, z padaczką bądź stwardnienia rozsianego. Poza tym leczy się tu chorobę Parkinsona i Alzheimera. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »