Pałacyk Oleśnica - Dobry Start

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Pałacyk Oleśnica - DOBRY START

Pracownia Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży - DOBRY START

Zadaniem Pracowni Dobry Start jest dostarczanie pomocy pedagogicznej, pedagogicznej specjalnej, logopedycznej a także psychologicznego wspomagania rozwoju.
Pomoc pracowni Dobry Start nastawiona jest do dzieci i młodzieży z trudnościami wychowawczymi, trudnościami szkolnymi, trudnościami emocjonalnymi, deficytami rozwojowymi parcjalnymi i/lub fragmentarycznymi, a także dzieci i młodzieży pragnących kształtować swoje zdolności oraz zainteresowania.

Dodatkowo, nasza Pracownia obejmuje interwencją terapeutyczną dzieci o zagrożonym i nieprawidłowym rozwoju, poprzez wspomaganie terapią psychomotoryczną, edukacją specjalną i terapią logopedyczną.

Pracownia Dobry Start mieści się w Pałacyku przy ulicy Wojska Polskiego 12 w Oleśnicy.


Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.
Klik->Dobry Start

Serdecznie zapraszamy.
Paulina Wieliczko------------------------------------------

Zapraszamy na

olepo.pl


REKLAMA


Pałacyk Oleśnica - Dobry Start - Szczegóły firmy:

 • Nazwa firmy: Dobry Start
 • Miejscowość: Oleśnica
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Kod pocztowy: 56-400
 • Ulica: Wojska Polskiego 12 (Pałacyk)
 • Nr komórki: 0 600 309 208
 • Komentarze/Opinie. Skorzystałeś/aś z oferty firmy? Zostaw komentarz, opinie... Wypowiedz się!:

  • Elzbieta, Olesnica » (raport)

   Jak dla mnie dobry start jest najlepsza poradnia dla dzieci w olesnicy, efekty sa cudowne mateuszek moj robi bardzo duze postepy, efekt w wymowie jest nieporownywalny, do tego w palacyku w dobrym starcie jest bardzo fajnie urzadzone i dzieciom tam się podoba i o to chodzi, pozdrawiam dobry start i cala olesnice

   Data dodania: 13 07 2011
  • Kasia-Oleśnica » (raport)

   Serdecznie chciałam podziękować dobremu startu za udzieloną pomoc mojemu dziecku jestem wam bardzo wdzięczna, gdyby nie wasza pomoc to nie wiem co bym zrobiła, pozdrawiam ciepło - Kasia.

   Data dodania: 20 07 2011
  • Ula z Oleśnicy » (raport)

   Dziękuję za pomoc której udzieliliście mojemu synowi który był agresywnym dzieckiem a dzięki zajęciom wyciszającym i uspokajającym jego zachowanie zmieniło się o 180 stopni jest bardzo duża poprawa i razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, a tak po za tym to bardzo ładnie macie tam w pałacyku bardzo fajnie urządzone atmosfera panująca w środku jest bardzodobra jeszcze raz dziękujemy

   Data dodania: 22 07 2011
  • Sebastian / Olesnica » (raport)

   Pałacyk po remoncie wygląda świetnie. Bardzo ładnie jest tam, a Dobry Start polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy neurologopedycznej, która to pomoc była udzielona mojemu synowi za co dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

   Data dodania: 26 07 2011
  • Lucyna z Oleśnicy » (raport)

   mi również bardzo się podoba w pałacyku jednak, a Dobry Start uważam za najlepszą pracownie która wspomaga rozwój małych dzieci i tch większych, zadowolona jestem jak najbardziej gdyż moje dzieci potrzebowały profesjonalnej i fachowej pomocy, teraz wszystko wróciło na prostą drogę!

   Data dodania: 09 08 2011
  • Mieszkanka Oleśnicy » (raport)

   znajoma poleciła mi Dobry Start i cieszę się że oddałam swoje dziecko w dobre ręce teraz wiem że tam mają fachową pomoc które moje dziecko otrzymuje

   Data dodania: 14 09 2011
  • Andrzej » (raport)

   Jestem z żoną bardzo szczęśliwy za waszą pomoc sytuacja w naszej rodzinie poprawiła się o 180 stopni na lepsze, odkąd nasz synek uczęszcza do Dobrego Startu pozdrawiam wszystkich Andrzej-Oleśnica

   Data dodania: 19 09 2011

  Dodaj swój komentarz, opinie »

  Wstaw wybrany, poniższy kod na swoją stronę i pokaż wizytówkę swojej firmy innym!  Szczegóły www.dobrystart.info.pl:

 • ID: 630
 • Tytuł: Pałacyk Oleśnica - Dobry Start
 • Strona WWW: www.dobrystart.info.pl
 • Kliknięć: 43
 • Wyświetleń: 2409
 • Data dodania: 28 01 2012
 • Słowa kluczowe: palacyk olesnica, neurologopeda, Wieliczko, psycholog, palacyk w olesnicy, adhd, bajkoterapia, dobrystart, Paulina Wieliczko, Paulina, dobry start, pałacyk w oleśnicy, pałacyk oleśnica, logopeda
 • Kategorie:
 • Link nie działa/spam ?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady logopedyczne Oleśnica »

  Porady logopedyczne Oleśnica
  Pracownia Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży- DOBRY START
  Celem naszej pracowni jest użyczenie obszernej pomocy pedagogicznej oraz logopedycznej dzieciom w wieku przedszkolnym a także dzieciom w wieku szkolnym. Biorąc pod uwagę charakterystyczne potrzeby oraz możliwości dzieci, wychodzimy na przeciw trudnościom z jakimi obecnie się borykają. Odpowiednia organizacja zajęć oraz dobór właściwych metod i ćwiczeń, dają dziecku szansę na usprawnianie deficytów rozwojowych, pokonywanie barier edukacyjnych oraz poprawę funkcjonowania w sferze emocjonalnej i społecznej.


  Porady logopedyczne w Oleśnicy
  Logopeda w Oleśnicy
  Nowy portal ogłoszeniowy w Oleśnicy
  www.ogloszeniaolesnica.pl
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów, stomatolog Sosnowiec, Katowice »

  Firma stomatologiczna Implanty śląsk z Sosnowca, oferuje profesjonalne leczenie z zakresu stomatologicznego. Klinika Marzanny Daneckiej specjalizuje się głównie w: innowacyjnej implantologii, profesjonalnym leczeniu kanałowym przy pomocy mikroskopu, protetyce, estetyce, chirurgii szczękowej i leczeniu periodontopatii, ortodoncji, profilaktyce dzieci i dorosłych, czyszczeniu i wybielaniu zębów. Udzielamy gwarancji do pięciu lat na nasze usługi. Zapewniamy Państwu zawodową i bardzo miłą atmosferę podczas zabiegu. Nasz zespół stara się by dany problem rozwiązać w sposób najbardziej pomyślny, szybki oraz wygodny.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Neurolog J. Miętkiewicz - Przygodzice gabinet, poradnia, przychodnia »

  Lek. med. Janusz Miętkiewicz prowadzi usługi pełnej opieki neurologicznej, w ramach prowadzonego od 1988 roku gabinetu neurologicznego.

  Gabinet znajduje się w Przygodzicach i przyjmuje pacjentów z miejscowości i okolic. Zajmuje się diagnozowaniem, wykonuje także badania kontrole i leczy różne choroby o podłożu neurologicznym.

  Pomoc w leczeniu oraz wsparcie uzyskają tutaj wszyscy pacjenci cierpiący z powodu bóli kręgosłupa, mięśni, głowy, z zaburzeniami ruchomości stawów, mięśni, z dolegliwościami po niedokrwiennych mózgu oraz po udarach, z padaczką bądź stwardnienia rozsianego. Poza tym leczy się tu chorobę Parkinsona i Alzheimera. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »