Pałacyk Oleśnica - Dobry Start

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Pałacyk Oleśnica - DOBRY START

Pracownia Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży - DOBRY START

Zadaniem Pracowni Dobry Start jest dostarczanie pomocy pedagogicznej, pedagogicznej specjalnej, logopedycznej a także psychologicznego wspomagania rozwoju.
Pomoc pracowni Dobry Start nastawiona jest do dzieci i młodzieży z trudnościami wychowawczymi, trudnościami szkolnymi, trudnościami emocjonalnymi, deficytami rozwojowymi parcjalnymi i/lub fragmentarycznymi, a także dzieci i młodzieży pragnących kształtować swoje zdolności oraz zainteresowania.

Dodatkowo, nasza Pracownia obejmuje interwencją terapeutyczną dzieci o zagrożonym i nieprawidłowym rozwoju, poprzez wspomaganie terapią psychomotoryczną, edukacją specjalną i terapią logopedyczną.

Pracownia Dobry Start mieści się w Pałacyku przy ulicy Wojska Polskiego 12 w Oleśnicy.


Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.
Klik->Dobry Start

Serdecznie zapraszamy.
Paulina Wieliczko------------------------------------------

Zapraszamy na

olepo.pl


REKLAMA


Pałacyk Oleśnica - Dobry Start - Szczegóły firmy:

 • Nazwa firmy: Dobry Start
 • Miejscowość: Oleśnica
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Kod pocztowy: 56-400
 • Ulica: Wojska Polskiego 12 (Pałacyk)
 • Nr komórki: 0 600 309 208
 • Komentarze/Opinie. Skorzystałeś/aś z oferty firmy? Zostaw komentarz, opinie... Wypowiedz się!:

  • Elzbieta, Olesnica » (raport)

   Jak dla mnie dobry start jest najlepsza poradnia dla dzieci w olesnicy, efekty sa cudowne mateuszek moj robi bardzo duze postepy, efekt w wymowie jest nieporownywalny, do tego w palacyku w dobrym starcie jest bardzo fajnie urzadzone i dzieciom tam się podoba i o to chodzi, pozdrawiam dobry start i cala olesnice

   Data dodania: 13 07 2011
  • Kasia-Oleśnica » (raport)

   Serdecznie chciałam podziękować dobremu startu za udzieloną pomoc mojemu dziecku jestem wam bardzo wdzięczna, gdyby nie wasza pomoc to nie wiem co bym zrobiła, pozdrawiam ciepło - Kasia.

   Data dodania: 20 07 2011
  • Ula z Oleśnicy » (raport)

   Dziękuję za pomoc której udzieliliście mojemu synowi który był agresywnym dzieckiem a dzięki zajęciom wyciszającym i uspokajającym jego zachowanie zmieniło się o 180 stopni jest bardzo duża poprawa i razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, a tak po za tym to bardzo ładnie macie tam w pałacyku bardzo fajnie urządzone atmosfera panująca w środku jest bardzodobra jeszcze raz dziękujemy

   Data dodania: 22 07 2011
  • Sebastian / Olesnica » (raport)

   Pałacyk po remoncie wygląda świetnie. Bardzo ładnie jest tam, a Dobry Start polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy neurologopedycznej, która to pomoc była udzielona mojemu synowi za co dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

   Data dodania: 26 07 2011
  • Lucyna z Oleśnicy » (raport)

   mi również bardzo się podoba w pałacyku jednak, a Dobry Start uważam za najlepszą pracownie która wspomaga rozwój małych dzieci i tch większych, zadowolona jestem jak najbardziej gdyż moje dzieci potrzebowały profesjonalnej i fachowej pomocy, teraz wszystko wróciło na prostą drogę!

   Data dodania: 09 08 2011
  • Mieszkanka Oleśnicy » (raport)

   znajoma poleciła mi Dobry Start i cieszę się że oddałam swoje dziecko w dobre ręce teraz wiem że tam mają fachową pomoc które moje dziecko otrzymuje

   Data dodania: 14 09 2011
  • Andrzej » (raport)

   Jestem z żoną bardzo szczęśliwy za waszą pomoc sytuacja w naszej rodzinie poprawiła się o 180 stopni na lepsze, odkąd nasz synek uczęszcza do Dobrego Startu pozdrawiam wszystkich Andrzej-Oleśnica

   Data dodania: 19 09 2011

  Dodaj swój komentarz, opinie »

  Wstaw wybrany, poniższy kod na swoją stronę i pokaż wizytówkę swojej firmy innym!  Szczegóły www.dobrystart.info.pl:

 • ID: 630
 • Tytuł: Pałacyk Oleśnica - Dobry Start
 • Strona WWW: www.dobrystart.info.pl
 • Kliknięć: 43
 • Wyświetleń: 2635
 • Data dodania: 28 01 2012
 • Słowa kluczowe: neurologopeda, Paulina Wieliczko, pałacyk oleśnica, palacyk w olesnicy, psycholog, logopeda, pałacyk w oleśnicy, Wieliczko, palacyk olesnica, adhd, Paulina, bajkoterapia, dobrystart, dobry start
 • Kategorie:
 • Link nie działa/spam ?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady logopedyczne Oleśnica »

  Porady logopedyczne Oleśnica
  Pracownia Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży- DOBRY START
  Celem naszej pracowni jest użyczenie obszernej pomocy pedagogicznej oraz logopedycznej dzieciom w wieku przedszkolnym a także dzieciom w wieku szkolnym. Biorąc pod uwagę charakterystyczne potrzeby oraz możliwości dzieci, wychodzimy na przeciw trudnościom z jakimi obecnie się borykają. Odpowiednia organizacja zajęć oraz dobór właściwych metod i ćwiczeń, dają dziecku szansę na usprawnianie deficytów rozwojowych, pokonywanie barier edukacyjnych oraz poprawę funkcjonowania w sferze emocjonalnej i społecznej.


  Porady logopedyczne w Oleśnicy
  Logopeda w Oleśnicy
  Nowy portal ogłoszeniowy w Oleśnicy
  www.ogloszeniaolesnica.pl
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny - Żyrardów »

  Psycholog w Żyrardowie


  Małgorzata Węgrowska

  Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego; specjalizacja - psychoterapia. Od około 10 lat poszerzam swoje doświadczenie i umiejętności zawodowe związane z psychoterapią (m.in. Instytut Psychiatrii i Neurologii, Akademicki Ośrodek Psychoterapii, Poradnia Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień), w trakcie studiów podyplomowych (posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień Parpa), licznych szkoleń (łącznie ok. 250godzin dodatkowych szkoleń i warsztatów) oraz współpracując ze stowarzyszeniami oferującymi pomoc psychologiczną.

  Jolanta Skopek

  Tytuł magistra psychologii uzyskała na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada 17-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą (psycholog szkolny, psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego). Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć socjoterapeutycznych. Ukończyła studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia i Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Pracuje w nurcie psychoterapii integracyjnej.

  Psycholog Żyrardów

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma ortopedyczna ORTO-ACTIV - Świebodzin »

  Firma ortopedyczna ORTO-ACTIV specjalizująca się w zaopatrzeniu osób po amputacji w indywidualne protezy ortopedyczne kończyn górnych i dolnych. Protetyką /grec. prosthesis - przyłączenie, dołożenie/ nazywamy naukę o zastępowaniu brakujących części ciała wraz z ich podstawową funkcją odpowiednimi przyrządami technicznymi.

  W praktyce przyjęto omawiać w tym temacie także dział epitetyki traktujący o stosowaniu w obrębie kończyn środków maskujących kalectwo nieodtwarzających czynności narządu. Protezy zastępujące brakujące segmenty kończyn górnych i dolnych noszą powszechnie nazwę sztucznych kończyn.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań – DentisAFstudio »

  Firma DentisAFStudio z poznania oferuje swoim pacjentom możliwość zrealizowanie kompletnych usług stomatologicznych w jednym miejscu, ponieważ placówka jest przychodnią wielostanowiskową, w której konsultują i leczą lekarze: protetyki, chirurgii, stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej a także rentgenodiagnostyki.
  Nasz gabinet zaopatrzony jest w innowacyjny sprzęt medyczny a także sterylizację instrumentów według norm Unii Europejskiej.

  Gwarantujemy także fachową opiekę medyczną.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny Kraków - Gamadent »

  Gabinet dentystyczny Gamadent ma swoją siedzibę w Krakowie i świadczy darmowe usługi stomatologiczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia - ciepło zapraszamy dzieci a także dorosłych.
  W ofercie Gamadent znajdziecie
  Państwo także pełen zakres kompletnych usług będący do dyspozycji w nowoczesnej stomatologii w ciekawych dla Państwa cenach.
  Wybielanie zębów, stomatologia zachowawcza, implanty, to tylko część z naszej szerokiej oferty, poczynimy wszystko, by gościł uśmiech u Pańtwa jak najczęściej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu dentystycznego oraz aktualnymi promocjami.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Formmed - Chirurg dziecięcy - Babice Nowe »

  Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych oferuje usługi w zakresie wysokospecjalistycznych procedur chirurgicznych dotyczących korekt wad i zaburzeń rozwojowych ze szczególnym uwzględnieniem wad twarzy i czaszki, w tym rozszczepu wargi i/lub podniebienia. Wykonujemy również inne operacje z zakresu chirurgii dziecięcej i ogólnej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej takie jak: przeszczep kości do wyrostka zębodołowego, faryngoplastyka, zespół Pierre'a Robina, wędzidełko, spodziectwo, wnętrostwo, stulejka, przepuklina pachwinowa i pępkowa, wycinanie rozległych blizn pooparzeniowych i znamion barwnikowych (tzw. kąpielowych), usunięcie zaburzeń rozwojowych oraz pourazowych i pozapalnych części twarzowej czaszki. W Formmed wykonywane są również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Aby zapewnić kompleksową obsługę pacjenta w naszym zespole pracują specjaliści wielu dziedzin medycyny - obok chirurgów przyjmują: ortodonta, stomatolog, logopeda, pediatra, neurolog, laryngolog, gastroenterolog, dermatolog.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • RÓWNOWAGA - Centrum Psychoterapii. Psycholog Łódź »

  Psychoterapia indywidualna (depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, osobowości, inne zaburzenia zdrowia psychicznego). Terapia małżeńska i rodzinna. Konsultacje i leczenie psychiatryczne.Pracujemy w nurcie ericksonowskim i systemowym.Prowadzimy również terapię grupową i warsztaty rozwojowe.Jeśli szukasz psychologa w Łodzi- zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka.Szczegółowe informacje nt. oferty i kwalifikacji na stronie www

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • GABINET PSYCHOTERAPII Jarosław Krawczak - Oleśnica »

  Jeśli przeżywasz trudności i problemy osobiste, emocjonalne, małżeńskie czy też rodzinne, niepokoją Cię stale powtarzające się sytuacje, przeżywasz brak poczucia sensu i celu życia lub chcesz po prostu dokonać zmian w swoim życiu, to oferuję Ci swoją pomoc.

  Psychoterapia to także droga do poznania i rozumienia samego siebie. To proces, w którym terapeuta towarzyszy pacjentowi na tej drodze, pomagając mu w przechodzeniu przez to doświadczenie. Zakładam, że takie doświadczenie wzmocni Twoją osobowość, dzięki czemu będziesz mógł bardziej świadomie kierować swoim życiem i czerpać z niego więcej satysfakcji.

  Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • EURO-KLINIKA - Proktolog, Hemoroidy - Siemianowice Śląskie »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika świadczy usługi między innymi z obrębu proktologii, endokrynologii, kardiologii, urologii i niepłodności małżeńskiej, dermatologii i chirurgii estetycznej, chirurgii zwykłej, leczenia zmian skóry laserem CO2, onkologii oraz kolonoskopii i wiele innych.


  Jako, że różne dolegliwości zdrowotne sprawiają różne problemy oraz zakłopotanie dla pacjentów, wyspecjalizowany personel medyczny Euro- Kliniki gwarantuje dyskrecję i komfortowe warunki. Dba o to, aby pacjent mógł czuć się swobodnie i nie czuł się skrępowany.

  Telefoniczny system rejestracji wizyt to kolejna zaleta w kwestii ochrony pacjentów. Plusem są także atrakcyjne ceny oraz szereg usług wykonywanych w ramach NFZ. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Neurolog J. Miętkiewicz - Przygodzice gabinet, poradnia, przychodnia »

  Lek. med. Janusz Miętkiewicz prowadzi usługi pełnej opieki neurologicznej, w ramach prowadzonego od 1988 roku gabinetu neurologicznego.

  Gabinet znajduje się w Przygodzicach i przyjmuje pacjentów z miejscowości i okolic. Zajmuje się diagnozowaniem, wykonuje także badania kontrole i leczy różne choroby o podłożu neurologicznym.

  Pomoc w leczeniu oraz wsparcie uzyskają tutaj wszyscy pacjenci cierpiący z powodu bóli kręgosłupa, mięśni, głowy, z zaburzeniami ruchomości stawów, mięśni, z dolegliwościami po niedokrwiennych mózgu oraz po udarach, z padaczką bądź stwardnienia rozsianego. Poza tym leczy się tu chorobę Parkinsona i Alzheimera. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »