Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Masz potrzebę żądać swoich praw oraz wolności przed sądem powszechnym, administracyjnym lub przed organami administracji publicznej, adwokat Marcin Radel z Poznania proponuje Ci całościowe usługi w tym zakresie. W pierwszej kolejności oceni możliwości zwycięstwa przez Ciebie sprawy, żebyś mógł świadomie postanowić, co dalej. Gruntownie rozpatrzy Twój problem i udzieli profesjonalnych porad.
Zalecana forma zapłaty to ryczałt – w skutek czemu płacisz ustaloną cenę bez względu na czas trwania postępowania.


REKLAMA


Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel - Szczegóły firmy:

 • Nazwa firmy: Kancelaria adwokacka Poznań
 • Miejscowość: Poznań
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Komentarze/Opinie. Skorzystałeś/aś z oferty firmy? Zostaw komentarz, opinie... Wypowiedz się!:

  • Tomek » (raport)

   Pan Marcin Radel to profesjonalista w swoim fachu. Poprowadził mnie do zwycięstwa w kilku sprawach. Szczerze polecam kancelarję prawną P. Marcina. Pozdrawiam z Poznania.

   Data dodania: 20 06 2011
  • Opinia o Kancelarii adwokackiej. Marta - Poznań » (raport)

   Polecam adwokata Pana Marcina. Pomógł mi bardzo dużo a miałam nie lada problem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło dzięki Panu Marcinowi za co jestem bardzo wdzięczna. Jak szukacie dobrego adwokata w Poznaniu to polecam Pana Marcina.

   Data dodania: 18 08 2011
  • Mieszkanka Poznania » (raport)

   Chyba najlepsza kancelaria adwokacka w Poznaniu. Polecam wszystkim kancelarie pana Marcina, pomógł i mi pomoże i Tobie.

   Data dodania: 14 09 2011

  Dodaj swój komentarz, opinie »

  Wstaw wybrany, poniższy kod na swoją stronę i pokaż wizytówkę swojej firmy innym!  Szczegóły www.adwokat-radel.pl:

 • ID: 512
 • Tytuł: Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel
 • Strona WWW: www.adwokat-radel.pl
 • Kliknięć: 15
 • Wyświetleń: 738
 • Data dodania: 04 04 2011
 • Słowa kluczowe: adwokat w Poznaniu, adwokat Marcin Radel, kancelaria adwokacka poznań, pomoc prawnika poznań, prawnik poznań, adwokat poznań, pomoc prawna poznań, porady adwokackie poznań
 • Kategorie:
 • Link nie działa/spam ?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka - Usługi adwokackie - Szczecin »

  Usługi adwokackie na najwyższym poziomie proponuje swoim klientom Kancelaria Adwokacka adwokata Dariusza Jana Babskiego ze Szczecina.

  W zakresie jego kompetencji znajduje się udzielanie porad prawnych, doradztwo, jak również prowadzenie konkretnych spraw i pełna obsługa prawna firm. Mając pewność, iż nie można być znakomitym we wszystkim, wybrał dziedziny prawa, które opanował do perfekcji.

  Specjalizuje się mianowicie w sprawach z zakresu: prawa cywilnego, gospodarczego i spadkowego, prawa pracy, prawa podatkowego, rodzinnego i karnego. Doświadczenie uzyskał też w obszarze występowania o odszkodowania z tytułu wypadków transportowych, a także w rejestracji, ewidencji oraz obsłudze podmiotów gospodarczych. Zajmuje się także egzekucją prawomocnie osądzonych świadczeń. Szczegółowe informacje o kancelarii oraz obszarze jej działalności znaleźć można na stronie www.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna, Adwokat - Rzeszów »

  Kancelaria prawna od 2009 roku oferuje usługi związane z prawem rodzinnym, cywilnym.

  Kancelaria reprezentuje klienta przed sadem podczas każdego etapu postępowania. Świadczy także usługi w ramach realizacji uprawnień pracowników i pracodawców w przypadku niezgodnego bądź nieuzasadnionego z prawem rozwiązywania umów o pracę na wszystkich etapach postępowania.

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Częstochowa, Adwokat »

  Szanowni Państwo, Opierając się na naszej wiedzy i dotychczasowym doświadczeniu zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą prawną dużych, małych i średnich podmiotów gospodarczych zarówno z branży produkcyjnej jak i usługowej czy handlowej.

  Wypracowane przez Kancelarię standardy działania pozwalają na świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług prawnych uwzględniających indywidualne potrzeby każdego z naszych Klientów. Prowadząc stałą obsługę prawną szukamy skutecznych rozwiązań problemów prawnych, a ponadto identyfikujemy zagrożenia prawne, które mogą powstać w przyszłości.

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę na wszelkich płaszczyznach związanych z codziennymi problemami w tym w szczególności oferuje pomoc w zakresie:- prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, separację, podział majątku dorobkowego, sprawy o alimenty)- sprawy o odszkodowania, o zadośćuczynienie, ochronę dóbr osobistych- prawa spadkowego (stwierdzenia nabycia spadku, działy spadku, zachowek),- prawa rzeczowego- prawa administracyjnego- prawa gospodarczego i handlowego

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »