Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Masz potrzebę żądać swoich praw oraz wolności przed sądem powszechnym, administracyjnym lub przed organami administracji publicznej, adwokat Marcin Radel z Poznania proponuje Ci całościowe usługi w tym zakresie. W pierwszej kolejności oceni możliwości zwycięstwa przez Ciebie sprawy, żebyś mógł świadomie postanowić, co dalej. Gruntownie rozpatrzy Twój problem i udzieli profesjonalnych porad.
Zalecana forma zapłaty to ryczałt – w skutek czemu płacisz ustaloną cenę bez względu na czas trwania postępowania.


REKLAMA


Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel - Szczegóły firmy:

 • Nazwa firmy: Kancelaria adwokacka Poznań
 • Miejscowość: Poznań
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Komentarze/Opinie. Skorzystałeś/aś z oferty firmy? Zostaw komentarz, opinie... Wypowiedz się!:

  • Tomek » (raport)

   Pan Marcin Radel to profesjonalista w swoim fachu. Poprowadził mnie do zwycięstwa w kilku sprawach. Szczerze polecam kancelarję prawną P. Marcina. Pozdrawiam z Poznania.

   Data dodania: 20 06 2011
  • Opinia o Kancelarii adwokackiej. Marta - Poznań » (raport)

   Polecam adwokata Pana Marcina. Pomógł mi bardzo dużo a miałam nie lada problem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło dzięki Panu Marcinowi za co jestem bardzo wdzięczna. Jak szukacie dobrego adwokata w Poznaniu to polecam Pana Marcina.

   Data dodania: 18 08 2011
  • Mieszkanka Poznania » (raport)

   Chyba najlepsza kancelaria adwokacka w Poznaniu. Polecam wszystkim kancelarie pana Marcina, pomógł i mi pomoże i Tobie.

   Data dodania: 14 09 2011

  Dodaj swój komentarz, opinie »

  Wstaw wybrany, poniższy kod na swoją stronę i pokaż wizytówkę swojej firmy innym!  Szczegóły www.adwokat-radel.pl:

 • ID: 512
 • Tytuł: Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel
 • Strona WWW: www.adwokat-radel.pl
 • Kliknięć: 15
 • Wyświetleń: 807
 • Data dodania: 04 04 2011
 • Słowa kluczowe: pomoc prawna poznań, pomoc prawnika poznań, kancelaria adwokacka poznań, adwokat poznań, adwokat Marcin Radel, prawnik poznań, porady adwokackie poznań, adwokat w Poznaniu
 • Kategorie:
 • Link nie działa/spam ?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Gdynia - Kancelaria Adwokacka Rafał Curzytek »

  Kancelaria Adwokacka Rafał Curzytek zaprasza wszystkich chcących zasięgnięcia pomocy w zakresie prawnym. Siedziba naszej kancelarii prawnej znajduje się w Gdyni. Jako specjaliści w dziedzinie przepisów prawa, chcielibyśmy zaoferować Państwu skorzystanie z przez nas oferowanych.
  Kancelaria adwokacka Rafała Curzytka ukierunkowana jest w zagadnieniach prawa takich jak prawo cywilne, handlowe, karne i karno-skarbowe, spadkowe, pracy czy też rodzinne. Nasza kancelaria oferuje usługi na najlepszym poziomie, z wysoką efektywnością.
  W naszym postępowaniu kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, z zachowaniem etyki zawodu i godności zawodu. Wszystkie wiadomości przez Państwa podane, chronione są tajemnicą zawodową adwokata.
  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej kancelarii adwokackej.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Gdańsk, Wejherowo »

  Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym prowadząc obronę lub reprezentując oskarżycieli posiłkowych lub prywatnych. Pomagamy również w zakresie prawa nieruchomości prowadząc postępowania cywilne jak i sądowo administracyjne w zakresie podziałów, nieruchomości, ustanawiania lub znoszenia służebności, zasiedzenia, wywłaszczeń, planów miejscowych i spraw budowlanych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Szczecin - Dorota Lasota »

  Adwokat Dorota Lasota świadczy całościową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych a także opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych oraz sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci:
  - reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
  - opracowywania i opiniowania umów,
  - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych
  - udzielania porad prawnych
  - udziału w negocjacjach
  - obsługi przedsiębiorców.

  Wysokość wynagrodzenia ustalana jest podczas indywidualnej rozmowy z klientem. Jest ona uzależniona od rodzaju sprawy, nakładu pracy i terminu wykonania usługi. Wynagrodzenie płatne jest z góry. Na życzenie klienta istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Kancelaria Adwokacka wystawia faktury VAT.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne i ekonomiczne Warszawa- Kancelaria Law & Business »

  Nasza Kancelaria to:
  - innowacyjność
  – platforma do obsługi prawnej Klientów on-line,
  - perfekcja
  – Jedno okienko dla przedsiębiorców,
  - wiedza i doświadczenie – zespół doświadczonych Adwokatów i Radców Prawnych.

  Świadczymy kompleksowe usługi obsługi prawnej podmiotów utworzonych w oparciu o przepisy prawa polskiego oraz międzynarodowego.
  Obok oferty skierowanej do firm, ofertę kierujemy również do osób fizycznych.

  Do Naszych wiodących specjalizacji zaliczyć możemy: Prawo handlowe, Prawo pracy, Prawo gospodarcze, Sprawy egzekucyjne, Prawo karne, Prawo spadkowe, Prawo finansowe, Zamówienia publiczneCRM – czyli platforma do obsługi prawnej Naszych Klientów to m.in.:
  - zarządzanie swoim kontem
  - kontrolę wykorzystania abonamentu
  - śledzenie, na jakim etapie jest realizacja Państwa zlecenia
  - zgłaszanie uwag/komentarzy
  - wystawianie faktur
  - stały kontakt z Kancelarią
  - video rozmowy (min. z pracownikami Kancelarii)
  - logowanie się do systemu oraz obsługiwać system z dowolnego miejsca i urządzenia – komputer, telefon, iPadObok systemu CRM, wdrożyliśmy zasadę Jednego okienka.

  Nasza Kancelaria w ramach Jednego okienka oferuje Państwu:
  - kompleksową obsługę prawną,
  - wykonanie wszelkich czynności notarialnych;
  - prowadzenie kadr i płac;
  - prowadzenie rachunkowości Państwa firmy;
  - doradztwo prawne i ekonomiczne;
  - kredyty i finansowanie dla firm na atrakcyjnych warunkach;
  - restrukturyzacje przedsiębiorstw, dotacje unijne, przekształcenia;

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych - Usługi, porady - Gdynia »

  Kancelaria Radców Prawnych Burzak&Okoń i Wspólnicy udziela kompetentnych porad prawnych w języku angielskim, francuskim, szwedzkim, norweskim, włoskim i hiszpańskim.


  Naszą specjalnością jest szeroko pojmowane prawo gospodarcze, jednakże udzielamy także porad w zakresie prawa cywilnego i administracyjnego.
  Wieloletnia praktyka zawodowa w połączeniu z wysokim stopniem merytorycznego przygotowania przekładają się na wyjątkowo wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

  Wszystkie czynności prawne realizujemy sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, biorąc pod uwagę poszczególne problemy każdego Klienta. Pracujemy w oparciu o tajemnicę zawodową, która nie wygasa razem z zakończeniem współpracy. Gwarantujemy miłą obsługę oraz korzystne ceny. Więcej danych na naszej stronie www.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Usługi adwokackie - Szczecin »

  Usługi adwokackie na najwyższym poziomie proponuje swoim klientom Kancelaria Adwokacka adwokata Dariusza Jana Babskiego ze Szczecina.

  W zakresie jego kompetencji znajduje się udzielanie porad prawnych, doradztwo, jak również prowadzenie konkretnych spraw i pełna obsługa prawna firm. Mając pewność, iż nie można być znakomitym we wszystkim, wybrał dziedziny prawa, które opanował do perfekcji.

  Specjalizuje się mianowicie w sprawach z zakresu: prawa cywilnego, gospodarczego i spadkowego, prawa pracy, prawa podatkowego, rodzinnego i karnego. Doświadczenie uzyskał też w obszarze występowania o odszkodowania z tytułu wypadków transportowych, a także w rejestracji, ewidencji oraz obsłudze podmiotów gospodarczych. Zajmuje się także egzekucją prawomocnie osądzonych świadczeń. Szczegółowe informacje o kancelarii oraz obszarze jej działalności znaleźć można na stronie www.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Usługi prawnicze - Słupsk »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Czapskiego zaprasza do swojej siedziby w Słupsku, gdzie uzyskają Państwo profesjonalne wsparcie prawne w rozległym zakresie, pozwalającym dotrzeć do dużego grona konsumentów.

  Pośród klientów kancelarii mieszczą się również osoby indywidualne, jak też przedsiębiorcy. Zakres usług otacza przede wszystkim doradztwo prawne i reprezentowanie podmiotów w postępowaniu sądowym, administracyjnym, egzekucyjnym. Bogatą ofertę przyrządzono dla osób prowadzących własną aktywność gospodarczą, które oprócz doraźnej pomocy skorzystać mogą z wszechstronnej obsługi prawnej.

  Adwokat Andrzej Czapski jest osobą posiadającą gruntowne wykształcenie prawnicze zdobywane w kraju i za granicą, a także stosowne doświadczenie zawodowe, będące gwarancją odpowiedniego poziomu świadczonych usług. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KKW Kodex - Kancelaria windykacyjna, Lublin, Rzeszów »

  Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX oferuje kompleksową obsługę w zakresie skutecznego odzyskiwania wierzytelności zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

  KKW KodeX pomaga także w restrukturyzacji zobowiązań. Oddłużanie jest dobrym rozwiązaniem dla osób bądź firm, które utraciły możliwość terminowego regulowania swoich należności. Na podstawie analizy struktury zobowiązań oferujemy naszym klientom odpowiednie instrumenty restrukturyzacyjne. Wszelkie podejmowane przez nas działania maja na celu odzyskanie płynności finansowej oraz umożliwienie dalszego funkcjonowania na rynku.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna, Adwokat - Rzeszów »

  Kancelaria prawna od 2009 roku oferuje usługi związane z prawem rodzinnym, cywilnym.

  Kancelaria reprezentuje klienta przed sadem podczas każdego etapu postępowania. Świadczy także usługi w ramach realizacji uprawnień pracowników i pracodawców w przypadku niezgodnego bądź nieuzasadnionego z prawem rozwiązywania umów o pracę na wszystkich etapach postępowania.

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Częstochowa, Adwokat »

  Szanowni Państwo, Opierając się na naszej wiedzy i dotychczasowym doświadczeniu zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą prawną dużych, małych i średnich podmiotów gospodarczych zarówno z branży produkcyjnej jak i usługowej czy handlowej.

  Wypracowane przez Kancelarię standardy działania pozwalają na świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług prawnych uwzględniających indywidualne potrzeby każdego z naszych Klientów. Prowadząc stałą obsługę prawną szukamy skutecznych rozwiązań problemów prawnych, a ponadto identyfikujemy zagrożenia prawne, które mogą powstać w przyszłości.

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę na wszelkich płaszczyznach związanych z codziennymi problemami w tym w szczególności oferuje pomoc w zakresie:- prawa rodzinnego (sprawy o rozwód, separację, podział majątku dorobkowego, sprawy o alimenty)- sprawy o odszkodowania, o zadośćuczynienie, ochronę dóbr osobistych- prawa spadkowego (stwierdzenia nabycia spadku, działy spadku, zachowek),- prawa rzeczowego- prawa administracyjnego- prawa gospodarczego i handlowego

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »