Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Masz potrzebę żądać swoich praw oraz wolności przed sądem powszechnym, administracyjnym lub przed organami administracji publicznej, adwokat Marcin Radel z Poznania proponuje Ci całościowe usługi w tym zakresie. W pierwszej kolejności oceni możliwości zwycięstwa przez Ciebie sprawy, żebyś mógł świadomie postanowić, co dalej. Gruntownie rozpatrzy Twój problem i udzieli profesjonalnych porad.
Zalecana forma zapłaty to ryczałt – w skutek czemu płacisz ustaloną cenę bez względu na czas trwania postępowania.


REKLAMA


Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel - Szczegóły firmy:

 • Nazwa firmy: Kancelaria adwokacka Poznań
 • Miejscowość: Poznań
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Komentarze/Opinie. Skorzystałeś/aś z oferty firmy? Zostaw komentarz, opinie... Wypowiedz się!:

  • Tomek » (raport)

   Pan Marcin Radel to profesjonalista w swoim fachu. Poprowadził mnie do zwycięstwa w kilku sprawach. Szczerze polecam kancelarję prawną P. Marcina. Pozdrawiam z Poznania.

   Data dodania: 20 06 2011
  • Opinia o Kancelarii adwokackiej. Marta - Poznań » (raport)

   Polecam adwokata Pana Marcina. Pomógł mi bardzo dużo a miałam nie lada problem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło dzięki Panu Marcinowi za co jestem bardzo wdzięczna. Jak szukacie dobrego adwokata w Poznaniu to polecam Pana Marcina.

   Data dodania: 18 08 2011
  • Mieszkanka Poznania » (raport)

   Chyba najlepsza kancelaria adwokacka w Poznaniu. Polecam wszystkim kancelarie pana Marcina, pomógł i mi pomoże i Tobie.

   Data dodania: 14 09 2011

  Dodaj swój komentarz, opinie »

  Wstaw wybrany, poniższy kod na swoją stronę i pokaż wizytówkę swojej firmy innym!  Szczegóły www.adwokat-radel.pl:

 • ID: 512
 • Tytuł: Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel
 • Strona WWW: www.adwokat-radel.pl
 • Kliknięć: 14
 • Wyświetleń: 705
 • Data dodania: 04 04 2011
 • Słowa kluczowe: kancelaria adwokacka poznań, prawnik poznań, adwokat w Poznaniu, pomoc prawna poznań, adwokat Marcin Radel, porady adwokackie poznań, pomoc prawnika poznań, adwokat poznań
 • Kategorie:
 • Link nie działa/spam ?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna - Porady prawne - Czeladź »

  Kancelaria Notarialna Rafał Szmal to miejsce, w którym pozyskają Państwo kompetentną pomoc w dziedzinie sporządzania dokumentów i oświadczeń, spisywania protokołów i innych czynności wchodzących w zakres usług świadczonych przez notariusza.

  Swoją aktywność prowadzi na terenie Czeladzi niedaleko Katowic. Bogata oferta łączy między innymi tworzenie aktów notarialnych wszelkiego typu, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń zgodności odpisów, kopii, czy także własnoręcznego podpisu.

  Klienci liczyć mogą także na doręczenie oświadczeń bądź przechowywanie dokumentów, papierów wartościowych, pieniędzy.

  Kancelaria Notarialna Rafał Szmal oferuje usługi na najwyższym poziomie i indywidualne podejście do każdego z klientów, połączone z możliwością umówienia wizyty poza godzinami pracy kancelarii. Więcej na stronie.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Usługi adwokackie - Szczecin »

  Usługi adwokackie na najwyższym poziomie proponuje swoim klientom Kancelaria Adwokacka adwokata Dariusza Jana Babskiego ze Szczecina.

  W zakresie jego kompetencji znajduje się udzielanie porad prawnych, doradztwo, jak również prowadzenie konkretnych spraw i pełna obsługa prawna firm. Mając pewność, iż nie można być znakomitym we wszystkim, wybrał dziedziny prawa, które opanował do perfekcji.

  Specjalizuje się mianowicie w sprawach z zakresu: prawa cywilnego, gospodarczego i spadkowego, prawa pracy, prawa podatkowego, rodzinnego i karnego. Doświadczenie uzyskał też w obszarze występowania o odszkodowania z tytułu wypadków transportowych, a także w rejestracji, ewidencji oraz obsłudze podmiotów gospodarczych. Zajmuje się także egzekucją prawomocnie osądzonych świadczeń. Szczegółowe informacje o kancelarii oraz obszarze jej działalności znaleźć można na stronie www.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania od ubezpieczyciela, windykacja - Kraków »

  Jesteśmy kancelarią prawną - w zakresie spółki której prowadzimy sprawy dotyczące prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego.

  Jedną z konkretnych, oferowanych przez moją firmę usług jest windykacja (Kraków). Pomagamy też o ile chodzi o odszkodowania (Kraków). Ażeby uzyskać należne, uzasadnione odszkodowania od ubezpieczyciela, powinno się zgromadzić wymaganą dokumentację przystosowaną do danego przypadku oraz typu doznanej szkody. Zapraszamy do odwiedzenia mojej strony www oraz kontaktu.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »