Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Masz potrzebę żądać swoich praw oraz wolności przed sądem powszechnym, administracyjnym lub przed organami administracji publicznej, adwokat Marcin Radel z Poznania proponuje Ci całościowe usługi w tym zakresie. W pierwszej kolejności oceni możliwości zwycięstwa przez Ciebie sprawy, żebyś mógł świadomie postanowić, co dalej. Gruntownie rozpatrzy Twój problem i udzieli profesjonalnych porad.
Zalecana forma zapłaty to ryczałt – w skutek czemu płacisz ustaloną cenę bez względu na czas trwania postępowania.


REKLAMA


Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel - Szczegóły firmy:

 • Nazwa firmy: Kancelaria adwokacka Poznań
 • Miejscowość: Poznań
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Komentarze/Opinie. Skorzystałeś/aś z oferty firmy? Zostaw komentarz, opinie... Wypowiedz się!:

  • Tomek » (raport)

   Pan Marcin Radel to profesjonalista w swoim fachu. Poprowadził mnie do zwycięstwa w kilku sprawach. Szczerze polecam kancelarję prawną P. Marcina. Pozdrawiam z Poznania.

   Data dodania: 20 06 2011
  • Opinia o Kancelarii adwokackiej. Marta - Poznań » (raport)

   Polecam adwokata Pana Marcina. Pomógł mi bardzo dużo a miałam nie lada problem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło dzięki Panu Marcinowi za co jestem bardzo wdzięczna. Jak szukacie dobrego adwokata w Poznaniu to polecam Pana Marcina.

   Data dodania: 18 08 2011
  • Mieszkanka Poznania » (raport)

   Chyba najlepsza kancelaria adwokacka w Poznaniu. Polecam wszystkim kancelarie pana Marcina, pomógł i mi pomoże i Tobie.

   Data dodania: 14 09 2011

  Dodaj swój komentarz, opinie »

  Wstaw wybrany, poniższy kod na swoją stronę i pokaż wizytówkę swojej firmy innym!  Szczegóły www.adwokat-radel.pl:

 • ID: 512
 • Tytuł: Kancelaria adwokacka Poznań - adwokat Marcin Radel
 • Strona WWW: www.adwokat-radel.pl
 • Kliknięć: 15
 • Wyświetleń: 757
 • Data dodania: 04 04 2011
 • Słowa kluczowe: adwokat Marcin Radel, porady adwokackie poznań, kancelaria adwokacka poznań, prawnik poznań, adwokat poznań, adwokat w Poznaniu, pomoc prawna poznań, pomoc prawnika poznań
 • Kategorie:
 • Link nie działa/spam ?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radców Prawnych - Usługi, porady - Gdynia »

  Kancelaria Radców Prawnych Burzak&Okoń i Wspólnicy udziela kompetentnych porad prawnych w języku angielskim, francuskim, szwedzkim, norweskim, włoskim i hiszpańskim.


  Naszą specjalnością jest szeroko pojmowane prawo gospodarcze, jednakże udzielamy także porad w zakresie prawa cywilnego i administracyjnego.
  Wieloletnia praktyka zawodowa w połączeniu z wysokim stopniem merytorycznego przygotowania przekładają się na wyjątkowo wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

  Wszystkie czynności prawne realizujemy sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, biorąc pod uwagę poszczególne problemy każdego Klienta. Pracujemy w oparciu o tajemnicę zawodową, która nie wygasa razem z zakończeniem współpracy. Gwarantujemy miłą obsługę oraz korzystne ceny. Więcej danych na naszej stronie www.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Usługi prawnicze - Słupsk »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Czapskiego zaprasza do swojej siedziby w Słupsku, gdzie uzyskają Państwo profesjonalne wsparcie prawne w rozległym zakresie, pozwalającym dotrzeć do dużego grona konsumentów.

  Pośród klientów kancelarii mieszczą się również osoby indywidualne, jak też przedsiębiorcy. Zakres usług otacza przede wszystkim doradztwo prawne i reprezentowanie podmiotów w postępowaniu sądowym, administracyjnym, egzekucyjnym. Bogatą ofertę przyrządzono dla osób prowadzących własną aktywność gospodarczą, które oprócz doraźnej pomocy skorzystać mogą z wszechstronnej obsługi prawnej.

  Adwokat Andrzej Czapski jest osobą posiadającą gruntowne wykształcenie prawnicze zdobywane w kraju i za granicą, a także stosowne doświadczenie zawodowe, będące gwarancją odpowiedniego poziomu świadczonych usług. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KKW Kodex - Kancelaria windykacyjna, Lublin, Rzeszów »

  Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX oferuje kompleksową obsługę w zakresie skutecznego odzyskiwania wierzytelności zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

  KKW KodeX pomaga także w restrukturyzacji zobowiązań. Oddłużanie jest dobrym rozwiązaniem dla osób bądź firm, które utraciły możliwość terminowego regulowania swoich należności. Na podstawie analizy struktury zobowiązań oferujemy naszym klientom odpowiednie instrumenty restrukturyzacyjne. Wszelkie podejmowane przez nas działania maja na celu odzyskanie płynności finansowej oraz umożliwienie dalszego funkcjonowania na rynku.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »