Pneumatyka przemysłowa Wrocław - Pneumat System

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Przedsiębiorstwo handlowo - produkcyjne Pneumat System to firma z sektora pneumatycznego oferująca nowoczesny wybór sprężarek. Sprężarki takich marek jak Orlik, Renner czy Fini. Sprężarka w wersji olejowej i bezolejowej. Sprężarki typu śrubowego i tłokowego. Od prawie 3 dekad dostarczamy duży wybór sprężarek tłokowych. Sprężarka tłokowa o dużym zakresie pracy. Moc sprężarek tłokowych nawet do 7,5 kW ! Świadczymy usługi serwisowe wszelkich sprężarek. Serwis sprężarek na wysokim poziomie - skutecznie przy konkurencyjnych cenach. Zapraszamy !


REKLAMA


Pneumatyka przemysłowa Wrocław - Pneumat System - Szczegóły firmy:

 • Nazwa firmy: Pneumat System Sp. z o.o.
 • Miejscowość: Wrocław
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Kod pocztowy: 51-117
 • Ulica: Paprotna
 • Czynne: 8 - 16
 • Strona WWW: www.pneumat.com.pl
 • Status prawny: Firma
 • Faks: (071) 325-52-84
 • Zdjęcie:
 • Komentarze/Opinie. Skorzystałeś/aś z oferty firmy? Zostaw komentarz, opinie... Wypowiedz się!:

  • Mieszkaniec Wrocławia » (raport)

   Duży wybór sprężarek w dobrych cenach. Szukając od jakiegoś czasu odpowiedniej dla mnie sprężarki dopiero trafiłem na odpowiednią spężarkę w firmie pneumat system także tu znalazłem zaciski pneumatyczne które nie tak łatwo jest dostać, wszystko to co potrzebowałem dostałem w tej firmie, moja opinia jest jak najbardziej pozytywna

   Data dodania: 06 07 2011
  • Adam Wrocław » (raport)

   Uważam że Pneumat System ma najlepszą ofertę jeśli chodzi o pneumatykę przemysłowa we Wrocław, podobna sprawa wygląda z serwisem.... Sprężarkę do serwisu oddałem na początku tygodnia i jeszcze w tym samym tygodniu moja sprężarka została naprawiona także sprężarka jest sprawna koszty nie duże poniosłem za serwis obsługa w porządku... Adam Wrocław

   Data dodania: 05 10 2011

  Dodaj swój komentarz, opinie »

  Wstaw wybrany, poniższy kod na swoją stronę i pokaż wizytówkę swojej firmy innym!  Szczegóły www.pneumat.com.pl:

 • ID: 627
 • Tytuł: Pneumatyka przemysłowa Wrocław - Pneumat System
 • Strona WWW: www.pneumat.com.pl
 • Kliknięć: 10
 • Wyświetleń: 1376
 • Data dodania: 02 08 2011
 • Słowa kluczowe: serwis sprężarek wrocław, sprężarka tłokowa wrocław, kompresory wrocław, sprężarka wrocław, pneumatyka przemysłowa wrocław, kompresor wrocław, pneumatyka przemysłowa, kompresor tłokowy wroclaw, serwis i naprawa sprezarek we wrocławiu, serwis sprężarek, sprężarki wrocław
 • Kategorie:
 • Link nie działa/spam ?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwis i Naprawa Żurawi »

  Specjalizujemy się w naprawach żurawi kolejowych EDK, RDK, EEK oraz dźwigów kolejowych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego problemu naszych klientów. Wieloletnie oświadczenie i praktyka pozwala na szybkie lokalizowanie usterek, co wiąże się z
  czasem i jakością wykonywanej usługi. Udzielamy fachowych porad w zakresie technicznej obsługi i konserwacji żurawi oraz dzwigów. Zapewniamy oryginalne części zamienne do żurawi i dźwigów sprowadzane z Niemiec. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

  Serwis żurawi
  Serwis dzwigów

  Serwis Żurawi
  Serwis Żurawi kolejowych

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żurawie kolejowe »

  Specjalizujemy się w naprawach żurawi kolejowych EDK, RDK, EEK oraz dźwigów kolejowych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego problemu naszych klientów. Wieloletnie oświadczenie i praktyka pozwala na szybkie lokalizowanie usterek, co wiąże się z
  czasem i jakością wykonywanej usługi. Udzielamy fachowych porad w zakresie technicznej obsługi i konserwacji żurawi oraz dzwigów. Zapewniamy oryginalne części zamienne do żurawi i dźwigów sprowadzane z Niemiec. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

  Naprawa żurawi kolejowych
  Żurawie kolejowe

  Naprawa dzwigów
  Naprawa żurawi

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika siłowa, pompy hydrauliczne Lublin »

  Firma Hydrotech działa na rynku od 1996 roku z siedzibą w Lublinie i oferuje usługi z zakresu hydrauliki siłowej- produkcji, projektowania, napraw a także unowocześniania elementów z napędem hydraulicznym.
  Firma Hydrotech oferuje: elementy złączne, zasilacze hydrauliczne, pompy, silniki, rozdzielacze, zawory, siłowniki, przewody wysokociśnieniowe, filtry i inne elementy hydrauliki siłowej. Nasza firma współpracuje od wielu lat z największymi producentami podzespołów i układów hydraulicznych takimi jak: Ponar Wadowice, Argo Hytos, Hydac, MP Filtri, WPH Wrocław, Sauer-Danfoss, Pronar Narew. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bromaz - przecinarki taśmowe Michałowice »

  Firma Bromaz z Michałowic jest dostawcą maszyn i urządzeń mających zastosowanie w firmach zajmujących się obróbką metali.
  Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstwach.
  Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!

  Nasza oferta to:

  * przecinarki taśmowe BOMAR
  * wycinarki plazmowo-gazowe
  * agregaty plazmy Cebora, Kjellberg, Hypertherm
  * piły taśmowe LENOX
  * dysze i elektrody HARRIS, Cebora, Kjellberg, Hypertherm
  * profesjonalny serwis przecinarek BOMAR i wycinarek plazmowo-gazowych PIERCE
  * giętarki rolkowe
  * hydrauliczne prasy krawędziowe
  * hydrauliczne nożyce gilotynowe
  * walcarki do blach
  * wiertarki stołowe i słupowe
  * lampy obrabiarkowe
  * wyoblarki i żłobiarki
  * zwijarki do rur i profili
  * części zamienne
  * szkolenia i doradztwo techniczne


  www.bromaz.pl//serwis-przecinarek-bomar.html

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa, doradztwo energetyczne Wrocław »

  Firma AFECT z Wrocławia zajmuje się oszczędzaniem energii w budownictwie. Nasza firma prowadzi konsulting energetyczny, sporządzamy świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne a także remontowe zgodne z ustawą o wspieraniu termomodernizacji i remontów. Firma Afect projektuje oraz instaluje przydomowe oczyszczalnie ścieków a także zbiorniki na wodę deszczową. Firma nasza działa na terenie woj. dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego a także na terenie całej Polski.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • PressMann - pneumatyka, hydrauilka Starogard Gdański »

  PressMann od wielu lat wzbogaca polski rynek artykułów przemysłowych o towary zagraniczne niedostępne obecnie na polskim rynku - co daje Ci gwarancję sprawdzonego sprzętu.

  Towar importujemy bezpośrednio od producenta dlatego oferujemy Ci najwyższą jakość po bardzo korzystnej cenie.

  Oferowane towary obejmują m.in.

  pneumatyka, sprężarki, instalacje pneumatyczne, armatura, siłowniki pneumatyczne i hydrauliczne, zawory, przewody i węże ciśnieniowe, narzędzia pneumatyczne, technika pomiarowa, zbiorniki ciśnieniowe, spawalnictwo oraz wiele wiele innych innowacyjnych produktów.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Emisja Akustyczna NDT Warszawa -AED Polska Sp. z o. o. »

  AED Polska Sp. z o. o. jest firmą specjalizująca się w badaniach nieniszczących (NDT) obiektów oraz urządzeń technicznych.
  Nasze prace wykonujemy prze wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń wieloletniej wiedzy oraz kompetencji personelu diagnostycznego.

  Dotychczasowe badania oraz doświadczenie zostały docenione przez Urząd Dozoru Technicznego który wydał firmie AED Polska Sp. z o. o. (Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o. o.) świadectwo uznania techniki badawczej uprawnijące do wykonywania badań z wykorzystaniem metody Emisji Akustycznej.
  Metoda Emisji Akustycznej (Acoustic Emission) zaliczana jest do metod badań nieniszczących tzw. Pasywnych.
  Emisja Akustyczna (AE) to fala sprężysta (wygenerowana fala akustyczna) powstała na skutek przyłożonego (oddziaływującego) obciążenia. Zjawisko Emisji Akustycznej zachodzi w przypadku procesów m.in. tj:korozja,nieszczelności (przecieki), pęknięcia (mikropęknięcia), nieciągłośći materiału, delaminacja materiału, zmiany strukturalne materiału.
  W wyniku zastosowania metody Emisji Akustycznej istnieje możliwość kompleksowej oceny stanu technicznego badanego obiektu tj:zbiorniki (bezciśnieniowe, niskociśnieniowe, ciśnieniowe),zbiorniki izolowane i nieizolowane, rurociągi (przesyłowe, technologiczne),konstrukcje nośne, mosty, betony, żelbetony, dźwigi, wysięgniki, konstrukcje paramagnetyczne, turbiny (urządzenia wirujące), urządzenia podwodne,- inne.

  Zapraszamy na naszą stronę www.aed-polska.pl lub konsultacje w sprawie badań.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • BACHEM Zakład Produkcji Szyldów, Tablic i Tabliczek Znamionowych - Wrocław »

  Zajmujemy się produkcją tabliczek znamionowych i firmowych, tablic informacyjnych, instrukcji obsługi, tablic czołowych, skal, liniałów, schematów a także wywieszek i etykiet.Profesjonalnie i kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie chemigrafii, sitodruku i poligrafii. Firma zatrudnia fachowców w branży technicznej i projektowej.Oferujemy kompleksowe oraz precyzyjne wykonanie projektu w programie wektorowym Corel. Czytamy z dokumentacji technicznej w języku angielskim. Współpracujemy z takimi firmami jak: Haco-Fat, Wabco Polska, Volvo Polska, Deleval. Produkujemy również tabliczki do krajów Unii Europejskiej. Oferujemy krótkie terminy wykonania, nasz standard to 5 - 7 dni. W pilnych sytuacjach zamówienie wykonujemy nawet w 48 godzin. Termin płatności ustalamy indywidualnie z klientem. Oferujemy dogodne formy transportu-spedycja, poczta lub listownie. Ponadto przy zamówieniach powyżej 500 zł pokrywamy koszty transportu. W obrębie Wrocławia transport gratis.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • LEMARPOL - niemieckie wózki widłowe - Andrychów »

  Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. to firma rodzinna jedynie z polskim kapitałem, której powstanie datuje się na 1994 rok. Siedziba firmy mieści się w Andrychowie.
  Kluczowy zakres aktywności przedsiębiorstwa to sprzedaż, serwis oraz wynajem wózków widłowych pochodzących od renomowanych producentów, należałoby tu wyszczególnić Komatsu, Toyota, Nissan, czy Mitsubishi.
  Firma posiada największy w Polsce skład wózków widłowych, wózków paletowych, bądź też części zamiennych. Jeśli chodzi o urządzenia przeznaczone do sprzedaży to jedynie 30 % z oferowanych to maszyny zupełnie nowe, pozostałe to wózki używane, które zostały poddane dokładnemu remontowi.
  Powinno się tu wtrącić, że nasi pracownicy warsztatowi posiadają uprawnienia konserwatorskie Urzędu Dozoru Technicznego, co daje firmie wysoką pozycję jeśli chodzi o dystrybutorów wózków widłowych w Polsce w kwestii spełniania wymogów Unii Europejskiej.
  Zatem jesteśmy solidnym i konkretnym wspólnikiem biznesowym, a dobro kontrahenta jest zawsze stawiane na głównym miejscu. Więcej o nas na stronie:

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • AMCO INVEST Klimatyzacja do biura - Warszawa »

  Amco Invest Sp. z o.o. to firma, która absorbuje się sprzedażą pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz klimatyzatorów. Pompy ciepła to ekologiczne i tanie ogrzewanie domu. Kolektory słoneczne to współczesne urządzenia, jakie przetwarzają promieniowanie słoneczne w energię cieplną.
  Klimatyzatory służą przeważnie wymianie powietrza, tak żeby atmosfera w klimatyzowanym pomieszczeniu była świeża i komfortowa. Ze swojej strony zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia, miłą i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a również konkurencyjne ceny.

  Szczegółowe informacje umieszczone są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »