Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Luskar to funkcjonująca od początku lat dziewięćdziesiątych firma rodzinna, która wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz transporcie wszelkich surowców budowlanych i opalowych.

Nasze składy prowadzimy w Zielonkach, Wielkiej Wsi oraz Michałowicach pod Krakowem. Można w nich dostać wszystkie niezbędne przy budowie domów materiały: od doskonałych jakościowo cegieł, poprzez pokrycia dachowe, okna, zaprawy, tynki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, aż po najwyższej klasy kotły grzewcze i narzędzia stolarskie, pomiarowe, do prac ogrodniczych, odśnieżania i innych, związanych z prowadzeniem domu, prac i obowiązków.

Firma zajmuje się również sprzedażą i dostawami koksu, węgla, biomasy, oleju opałowego i drewna do kominków. Wysoka jakość towarów, atrakcyjne ceny i organizowane promocje przyciągnęły do nas już wielu klientów. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony:


REKLAMA


Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków - Szczegóły firmy:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport morski Gdynia »

  Firma Helena-TS z Gdyni specjalizuje się w obsłudze logistycznej ładunków handlu zamorskiego transportowanych przez porty Gdyni i Gdańska.

  Helena-TS zajmuje się:
  - transportem morskim
  - transportem lądowym
  - transportem kolejowym
  - transportem lotniczym
  - konsultacje transportowe
  - usługi portowe
  - usługi celne
  - ubezpieczenia ładunków


  Oferta obejmuje:
  - pełną obsługę eksportową,
  - szybkie dokonywanie rezerwacji miejsc na statkach,

  - wskazane przez Klienta,
  - reprezentację Klienta przed armatorem,
  - załatwianie wszelkich formalności, - związanych ze zwolnieniem przesyłki w porcie,
  - nadzór nad poprawnym wystawieniem dokumentów wysyłkowych i certyfikatów ubezpieczeniowych
  - w przypadku akredytywy,
  - pełną obsługę importową,
  dostawę w dowolne miejsce,
  doradztwo handlowe i ubezpieczeniowe

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozkład PKP - Arriva »

  Arriva RP Sp. z o.o. (dawniej: Arriva PCC Sp. z o.o.) to pierwszy prywatny pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce, świadczący usługi na masową skalę. Wieloletnie doświadczenie ARRIVY w transporcie publicznym na rynkach europejskich zaowocowało w 2007 roku zwycięstwem w przetargu na wykonywanie przewozów pasażerskich obejmujących linie spalinowe w województwie kujawsko-pomorskim. Stanowi to blisko 40% połączeń pasażerskich w regionie.

  W roku 2009 z naszych usług skorzystały 3 miliony pasażerów.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Świętochłowice »

  Firma z Świętochłowic zajmuje się profesjonalnym przewozem materiałów ponad gabarytowych. Świadczone usługi transportowe, to głównie przewóz materiałów budowlanych na miejsce budowy, ale także przewóz wszelkiego typu dużych pojazdów. Zakres wykonywania usług transportowych, to cała Europa. Firma dysponuje bardzo nowoczesnym taborem, który wraz z doświadczonymi kierowcami gwarantuje dowóz towaru na czas oraz w nie naruszonym stanie. Zachęcamy do odwiedzenia strony WWW firmy na której znajduje się szczegółowy opis wszystkich świadczonych usług transportowych.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław, Transport Wrocław »

  Przeprowadzki Wrocław, Transport Wrocław - MIRO TRANS!

  Firma MIRO-TRANS prowadzi działalność transportową na terenie całego kraju i Europy. Dysponujemy autami o ładowności do 1,5 tony. MIRO-TRANS świadczy usługi w zakresie przeprowadzek i transportu towarów. Nasze ceny są konkurencyjne i ustalane indywidualnie przy każdym zleceniu. Przeprowadzasz się? Potrzebujesz przewieść jakiś ładunek? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy i skontaktuj się z nami. Naszym celem jest zadowolenie klienta zarówno z jakości usługi jak i z jej ceny.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pierotrans - Usługi Transportowe Polanka Wielka, Kraków »

  Firma Pierotrans z Polanki Wielkiej jest szybko rozwijającą się firmą transportową. Istniejemy na rynku od kilku lat i oferujemy usługi transportowe. Firma Pierotrans umożliwia dokładność oraz fachowość działania, szybkie i sprawne wykonywanie zleceń. Wyjątkowe podejście do każdego klienta, solidność oraz niezawodność powierzonych nam zleceń
  po konkurencyjnych cenach. Transport, Opał, Węgiel, Ziemia, Gruz, Miał, Materiały Sypkie, Usługi Transportowe, Zboże, Wapno, Kamień, Piasek, Złom Kruszywa,. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport, logistyka, spedycja Kraków, Krzeszowice »

  Nasza firma z siedzibą w Krzeszowicach, zajmuje się szeroko pojętym transportem. Na rynku jesteśmy już przeszło 10 lat.

  Firma Paganini oferuje całościowo obsługę z obszaru transportu krajowego i międzynarodowego, dystrybucji a także magazynowania.

  Naszym priorytetem jest dbałość o bardzo wysoką normę naszych usług, przejawia się w osobistym dążeniu do każdego zlecenia oraz dokładnym wyborze współpracowników.

  Główne atuty Paganini to: punktualność, rzetelność oraz pełen profesjonalizm. Zadaniem naszej firmy jest pełna satysfakcja klienta i dotrzymanie wszystkich zobowiązań.


  Jako firma świadcząca wybitnie szeroki wachlarz usług oferujemy transport różnorodnymi środkami transportowymi. Zapraszamy na naszą stronę by zapoznać się ze szczegółami oferty naszej firmy.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków Aleksandrów Łódzki - BIO-HYDRET »

  „BIO-HYDRET” zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji związanych z odprowadzeniem i zagospodarowaniem ścieków gospodarczo-bytowych, zarówno w niewielkich obiektach jednorodzinnych jak i w budownictwie wielomieszkaniowym.Oferta nasza skierowana jest przedewszystkim wszędzie tam gdzie nie ma możliwości podłączenia kanalizacji lub jej podłączenie jest nieopłacalne.

  OFERUJEMY:
  OCZYSZCZALNIE BIOLOGICZNE TYPU EKO-BIO Są konstrukcjami gdzie w jednym zbiorniku zachodzą procesy beztlenowego jak i tlenowego oczyszczania ścieków. Oddzielany jest osad i tłuszcze. A woda odprowadzana z oczyszczalni nadaje się do powtórnego wykorzystania.OCZYSZCZALNIE TYPU EKO-ODRSą to od wielu lat znane konstrukcje gdzie w zbiorniku zachodzą procesy oczyszczania beztlenowego, oddzielany jest osad i tłuszcze. Natomiast proces oczyszczania tlenowego odbywa się w sekcji drenażu rozsączającego.

  ZBIORNIKI BEZODPŁYWOWE TYPU EKOSą to całkowicie szczelne, lekkie trwałe konstrukcje, wykonane z całkowicie obojętnych dla środowiska materiałów. Wykorzystywane są jako zbiorniki na ścieki, deszczówkę, itp.Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są dziesięcioletnią gwarancją.Wszystkie produkty posiadają odpowiednią aprobatę i opinię techniczną oraz dokumentację techniczno-ruchową.

  Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania dla każdej obsługiwanej przez nas inwestycji. Oferujemy pełen zakres usług instalatorskich i montażowych, a przy późniejszej eksploatacji całkowity serwis.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.transporters-piotrkow.pl - Piotrków Trybunalski »

  TRANSPORT DROGOWY ŁADUNKÓW o masie do 4 ton i objętości do 23 m3 - kontener 5 x 2,1 x 2,2h metra z windą załadowczą o udźwigu 750 kg. PRZEPROWADZKI KRAJOWE I ZAGRANICZNE z pełną obsługą załadunku/zabezpieczenia/rozładunku przewożonego mienia, ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika do kwoty 180.000 zł. TRANSFERY LOTNISKOWE do krajowych portów lotniczych i morskich

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • HOYER Polska - transport drogowy, kolejowy, morski - Katowice »

  Międzynarodowe przedsiębiorstwo transportowe HOYER to firma rodzinna. Na rynku istnieje od 1946 roku.

  Sześćdziesiąt lat w branży zaowocowało nie tylko zdobywaniem doświadczeń, lecz także nieustannym rozwojem. Obecnie zarządzanie firmą zwrócone zostało profesjonalistom, lecz rodzina nadal ma tutaj rozstrzygający głos.

  Wszyscy jednakże zgadzają się, że w ich branży wyjątkowo istotne są bezpieczeństwo, prędkość oraz troska o środowisko naturalne. Hoyer jest dziś jednym z liderów rynku w sferze przewożenia ładunków ciekłych i to jednocześnie drogą lądową, kolejową, jak również morską. Można im również zlecić przewóz materiałów chemicznych, artykułów spożywczych, gazów i produktów przemysłu petrochemicznego.

  Towary przez nich dostarczane na miejsce docierają szybko i pewnie. Hoyer jest także pionierem w obszarze transportu zintegrowanego, do jakiego - jak sądzą - należeć będzie przyszłość ich branży. Istotą ich współpracy z klientami są partnerstwo i zaufanie. Szczegółowe informacje o firmie znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • KARPACZ - BUS - Wynajem komfortowych autokarów i mikrobusów »

  Nasza firma świadczy usługi transportu osobowego dla firm, instytucji i szkół oraz dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych.

  Prowadzimy wynajem autokarów i busów na terenie Polski i Europy.Do Państwa dyspozycji mamy: - autokary turystyczne, - komfortowe busy, - samochody osobowe.KARPACZ-BUS działa na podstawie licencji nr OU-003073 na wykonywanie międzynarodowego przewozu osób.Posiadamy polisę ubezpieczeniową PZU tzw. OC przewoźnika, aby każdy pasażer czuł się z nami pewnie i bezpiecznie.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »