Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Luskar to funkcjonująca od początku lat dziewięćdziesiątych firma rodzinna, która wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz transporcie wszelkich surowców budowlanych i opalowych.

Nasze składy prowadzimy w Zielonkach, Wielkiej Wsi oraz Michałowicach pod Krakowem. Można w nich dostać wszystkie niezbędne przy budowie domów materiały: od doskonałych jakościowo cegieł, poprzez pokrycia dachowe, okna, zaprawy, tynki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, aż po najwyższej klasy kotły grzewcze i narzędzia stolarskie, pomiarowe, do prac ogrodniczych, odśnieżania i innych, związanych z prowadzeniem domu, prac i obowiązków.

Firma zajmuje się również sprzedażą i dostawami koksu, węgla, biomasy, oleju opałowego i drewna do kominków. Wysoka jakość towarów, atrakcyjne ceny i organizowane promocje przyciągnęły do nas już wielu klientów. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony:


REKLAMA


Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków - Szczegóły firmy:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozkład PKP - Arriva »

  Arriva RP Sp. z o.o. (dawniej: Arriva PCC Sp. z o.o.) to pierwszy prywatny pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce, świadczący usługi na masową skalę. Wieloletnie doświadczenie ARRIVY w transporcie publicznym na rynkach europejskich zaowocowało w 2007 roku zwycięstwem w przetargu na wykonywanie przewozów pasażerskich obejmujących linie spalinowe w województwie kujawsko-pomorskim. Stanowi to blisko 40% połączeń pasażerskich w regionie.

  W roku 2009 z naszych usług skorzystały 3 miliony pasażerów.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport, logistyka, spedycja Kraków, Krzeszowice »

  Nasza firma z siedzibą w Krzeszowicach, zajmuje się szeroko pojętym transportem. Na rynku jesteśmy już przeszło 10 lat.

  Firma Paganini oferuje całościowo obsługę z obszaru transportu krajowego i międzynarodowego, dystrybucji a także magazynowania.

  Naszym priorytetem jest dbałość o bardzo wysoką normę naszych usług, przejawia się w osobistym dążeniu do każdego zlecenia oraz dokładnym wyborze współpracowników.

  Główne atuty Paganini to: punktualność, rzetelność oraz pełen profesjonalizm. Zadaniem naszej firmy jest pełna satysfakcja klienta i dotrzymanie wszystkich zobowiązań.


  Jako firma świadcząca wybitnie szeroki wachlarz usług oferujemy transport różnorodnymi środkami transportowymi. Zapraszamy na naszą stronę by zapoznać się ze szczegółami oferty naszej firmy.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • LIPUT-TRANS OPOLE - WYNAJEM BUSÓW »

  PRZEWOZY OSOBOWE BUSEM POLSKA (DOLNOŚLĄSKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE I WIELKOPOLSKIE)NIEMCY HOLANDIA BELGIA...
  LIPUT-TRANS „WSZĘDZIE TAM GDZIE TY…”
  - JUŻ OD 179ZŁ BRUTTO PRZEWOZY REGIONALNE
  - WESELA; CHRZCINY; KOMUNIE;
  - WYCIECZKI SZKOLNE; EVENTY SPORTOWE;
  - WYNAJEM BUSÓW Z KIEROWCĄ
  PRZEKONAJ SIĘ SAM JAK WYGODNA, SPOKOJNA I BEZPIECZNA JEST PODRÓŻ Z FIRMĄ O 19-LETNIEJ TRADYCJI.606-439-269

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »