Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Luskar to funkcjonująca od początku lat dziewięćdziesiątych firma rodzinna, która wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz transporcie wszelkich surowców budowlanych i opalowych.

Nasze składy prowadzimy w Zielonkach, Wielkiej Wsi oraz Michałowicach pod Krakowem. Można w nich dostać wszystkie niezbędne przy budowie domów materiały: od doskonałych jakościowo cegieł, poprzez pokrycia dachowe, okna, zaprawy, tynki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, aż po najwyższej klasy kotły grzewcze i narzędzia stolarskie, pomiarowe, do prac ogrodniczych, odśnieżania i innych, związanych z prowadzeniem domu, prac i obowiązków.

Firma zajmuje się również sprzedażą i dostawami koksu, węgla, biomasy, oleju opałowego i drewna do kominków. Wysoka jakość towarów, atrakcyjne ceny i organizowane promocje przyciągnęły do nas już wielu klientów. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony:


REKLAMA


Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków - Szczegóły firmy:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Giełda transportowa TimoCom Piła »

  Firma TimoCom istnieje na rynku europejskim już prawie 15 lat i przez ten czas wyrobiła sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów, głównie dzięki innowacyjnym pomysłom oraz dokładności w pełnieniu swoich usług. W ciągu zaledwie kilku lat firma TimoCom przebyła drogę od nowicjusza do średniej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej i wciąż się rozwija. TimoCom posiada swoje siedziby m.in. w Düsseldorfie i Pile a zakresem działania obejmuje 44 kraje europejskie. Strona inernetowa opracowana jest w 24 językach europejskich. Głównymi usługami TimoCom są>platforma przetargowa TC eBid oraz giełda transportowa Truck&Cargo. Obie zostały tak zaprojektowane, aby nawet użytkownicy, którzy na codzień nie mają o czynienia z interntem, potrafili ją obsługiwać. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na http://www.timocom.pl

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.transporters-piotrkow.pl - Piotrków Trybunalski »

  TRANSPORT DROGOWY ŁADUNKÓW o masie do 4 ton i objętości do 23 m3 - kontener 5 x 2,1 x 2,2h metra z windą załadowczą o udźwigu 750 kg. PRZEPROWADZKI KRAJOWE I ZAGRANICZNE z pełną obsługą załadunku/zabezpieczenia/rozładunku przewożonego mienia, ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika do kwoty 180.000 zł. TRANSFERY LOTNISKOWE do krajowych portów lotniczych i morskich

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KW Transport - Oleśnica - PRZEWOZY DO NIEMIEC »

  Firma "KW Transport" z Oleśnicy oferuje Państwu regularne przewozy międzynarodowe busami "od drzwi do drzwi" do Niemiec.
  Wyjazdy z Polski:
  * wtorki i piątki (godziny poranne)
  Wyjazdy z Niemiec:
  * środy i soboty (godziny poranne)

  Cena przewozu: 60-70 EUR.

  Dysponujemy wysokiej klasy mikrobusami (9-miejscowe z kierowcą) wyposażonych w strefową klimatyzację, wygodne fotele, najnowocześniejszą nawigację dzięki której kierowca otrzymuje najnowsze informacje drogowe o korkach, wypadkach, zamkniętych drogach. GPS pozwala jeszcze szybciej dotrzeć do celu podróży zapewniając bezproblemową jazdę i większe bezpieczeństwo.

  "KW Transport" to 100% gwarancji rzetelności i jakości usług. My nie odwołujemy kursu. Nasi pasażerowie mogą być pewni, że zawsze dowieziemy ich bezpiecznie do celu. Ceniąc czas naszych klientów staramy się tak układać kurs by zapewnić możliwie jak najkrótszy czas przejazdu. Zadowoleni i ponownie korzystający z naszych przejazdów klienci świadczą o jakości naszych usług.

  Rezerwacja telefoniczna:0 71-729-55-19, 0 507-056-203

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »