Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Luskar to funkcjonująca od początku lat dziewięćdziesiątych firma rodzinna, która wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz transporcie wszelkich surowców budowlanych i opalowych.

Nasze składy prowadzimy w Zielonkach, Wielkiej Wsi oraz Michałowicach pod Krakowem. Można w nich dostać wszystkie niezbędne przy budowie domów materiały: od doskonałych jakościowo cegieł, poprzez pokrycia dachowe, okna, zaprawy, tynki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, aż po najwyższej klasy kotły grzewcze i narzędzia stolarskie, pomiarowe, do prac ogrodniczych, odśnieżania i innych, związanych z prowadzeniem domu, prac i obowiązków.

Firma zajmuje się również sprzedażą i dostawami koksu, węgla, biomasy, oleju opałowego i drewna do kominków. Wysoka jakość towarów, atrakcyjne ceny i organizowane promocje przyciągnęły do nas już wielu klientów. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony:


REKLAMA


Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków - Szczegóły firmy:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Giełda transportowa TimoCom Piła »

  Firma TimoCom istnieje na rynku europejskim już prawie 15 lat i przez ten czas wyrobiła sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów, głównie dzięki innowacyjnym pomysłom oraz dokładności w pełnieniu swoich usług. W ciągu zaledwie kilku lat firma TimoCom przebyła drogę od nowicjusza do średniej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej i wciąż się rozwija. TimoCom posiada swoje siedziby m.in. w Düsseldorfie i Pile a zakresem działania obejmuje 44 kraje europejskie. Strona inernetowa opracowana jest w 24 językach europejskich. Głównymi usługami TimoCom są>platforma przetargowa TC eBid oraz giełda transportowa Truck&Cargo. Obie zostały tak zaprojektowane, aby nawet użytkownicy, którzy na codzień nie mają o czynienia z interntem, potrafili ją obsługiwać. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na http://www.timocom.pl

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków Aleksandrów Łódzki - BIO-HYDRET »

  „BIO-HYDRET” zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji związanych z odprowadzeniem i zagospodarowaniem ścieków gospodarczo-bytowych, zarówno w niewielkich obiektach jednorodzinnych jak i w budownictwie wielomieszkaniowym.Oferta nasza skierowana jest przedewszystkim wszędzie tam gdzie nie ma możliwości podłączenia kanalizacji lub jej podłączenie jest nieopłacalne.

  OFERUJEMY:
  OCZYSZCZALNIE BIOLOGICZNE TYPU EKO-BIO Są konstrukcjami gdzie w jednym zbiorniku zachodzą procesy beztlenowego jak i tlenowego oczyszczania ścieków. Oddzielany jest osad i tłuszcze. A woda odprowadzana z oczyszczalni nadaje się do powtórnego wykorzystania.OCZYSZCZALNIE TYPU EKO-ODRSą to od wielu lat znane konstrukcje gdzie w zbiorniku zachodzą procesy oczyszczania beztlenowego, oddzielany jest osad i tłuszcze. Natomiast proces oczyszczania tlenowego odbywa się w sekcji drenażu rozsączającego.

  ZBIORNIKI BEZODPŁYWOWE TYPU EKOSą to całkowicie szczelne, lekkie trwałe konstrukcje, wykonane z całkowicie obojętnych dla środowiska materiałów. Wykorzystywane są jako zbiorniki na ścieki, deszczówkę, itp.Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są dziesięcioletnią gwarancją.Wszystkie produkty posiadają odpowiednią aprobatę i opinię techniczną oraz dokumentację techniczno-ruchową.

  Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania dla każdej obsługiwanej przez nas inwestycji. Oferujemy pełen zakres usług instalatorskich i montażowych, a przy późniejszej eksploatacji całkowity serwis.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.transporters-piotrkow.pl - Piotrków Trybunalski »

  TRANSPORT DROGOWY ŁADUNKÓW o masie do 4 ton i objętości do 23 m3 - kontener 5 x 2,1 x 2,2h metra z windą załadowczą o udźwigu 750 kg. PRZEPROWADZKI KRAJOWE I ZAGRANICZNE z pełną obsługą załadunku/zabezpieczenia/rozładunku przewożonego mienia, ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika do kwoty 180.000 zł. TRANSFERY LOTNISKOWE do krajowych portów lotniczych i morskich

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »