Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Luskar to funkcjonująca od początku lat dziewięćdziesiątych firma rodzinna, która wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz transporcie wszelkich surowców budowlanych i opalowych.

Nasze składy prowadzimy w Zielonkach, Wielkiej Wsi oraz Michałowicach pod Krakowem. Można w nich dostać wszystkie niezbędne przy budowie domów materiały: od doskonałych jakościowo cegieł, poprzez pokrycia dachowe, okna, zaprawy, tynki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, aż po najwyższej klasy kotły grzewcze i narzędzia stolarskie, pomiarowe, do prac ogrodniczych, odśnieżania i innych, związanych z prowadzeniem domu, prac i obowiązków.

Firma zajmuje się również sprzedażą i dostawami koksu, węgla, biomasy, oleju opałowego i drewna do kominków. Wysoka jakość towarów, atrakcyjne ceny i organizowane promocje przyciągnęły do nas już wielu klientów. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony:


REKLAMA


Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków - Szczegóły firmy:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport morski Gdynia »

  Firma Helena-TS z Gdyni specjalizuje się w obsłudze logistycznej ładunków handlu zamorskiego transportowanych przez porty Gdyni i Gdańska.

  Helena-TS zajmuje się:
  - transportem morskim
  - transportem lądowym
  - transportem kolejowym
  - transportem lotniczym
  - konsultacje transportowe
  - usługi portowe
  - usługi celne
  - ubezpieczenia ładunków


  Oferta obejmuje:
  - pełną obsługę eksportową,
  - szybkie dokonywanie rezerwacji miejsc na statkach,

  - wskazane przez Klienta,
  - reprezentację Klienta przed armatorem,
  - załatwianie wszelkich formalności, - związanych ze zwolnieniem przesyłki w porcie,
  - nadzór nad poprawnym wystawieniem dokumentów wysyłkowych i certyfikatów ubezpieczeniowych
  - w przypadku akredytywy,
  - pełną obsługę importową,
  dostawę w dowolne miejsce,
  doradztwo handlowe i ubezpieczeniowe

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pierotrans - Usługi Transportowe Polanka Wielka, Kraków »

  Firma Pierotrans z Polanki Wielkiej jest szybko rozwijającą się firmą transportową. Istniejemy na rynku od kilku lat i oferujemy usługi transportowe. Firma Pierotrans umożliwia dokładność oraz fachowość działania, szybkie i sprawne wykonywanie zleceń. Wyjątkowe podejście do każdego klienta, solidność oraz niezawodność powierzonych nam zleceń
  po konkurencyjnych cenach. Transport, Opał, Węgiel, Ziemia, Gruz, Miał, Materiały Sypkie, Usługi Transportowe, Zboże, Wapno, Kamień, Piasek, Złom Kruszywa,. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • HOYER Polska - transport drogowy, kolejowy, morski - Katowice »

  Międzynarodowe przedsiębiorstwo transportowe HOYER to firma rodzinna. Na rynku istnieje od 1946 roku.

  Sześćdziesiąt lat w branży zaowocowało nie tylko zdobywaniem doświadczeń, lecz także nieustannym rozwojem. Obecnie zarządzanie firmą zwrócone zostało profesjonalistom, lecz rodzina nadal ma tutaj rozstrzygający głos.

  Wszyscy jednakże zgadzają się, że w ich branży wyjątkowo istotne są bezpieczeństwo, prędkość oraz troska o środowisko naturalne. Hoyer jest dziś jednym z liderów rynku w sferze przewożenia ładunków ciekłych i to jednocześnie drogą lądową, kolejową, jak również morską. Można im również zlecić przewóz materiałów chemicznych, artykułów spożywczych, gazów i produktów przemysłu petrochemicznego.

  Towary przez nich dostarczane na miejsce docierają szybko i pewnie. Hoyer jest także pionierem w obszarze transportu zintegrowanego, do jakiego - jak sądzą - należeć będzie przyszłość ich branży. Istotą ich współpracy z klientami są partnerstwo i zaufanie. Szczegółowe informacje o firmie znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »