Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków

Podziel się z innymi Swoją Wizytówką Firmy!


Luskar to funkcjonująca od początku lat dziewięćdziesiątych firma rodzinna, która wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz transporcie wszelkich surowców budowlanych i opalowych.

Nasze składy prowadzimy w Zielonkach, Wielkiej Wsi oraz Michałowicach pod Krakowem. Można w nich dostać wszystkie niezbędne przy budowie domów materiały: od doskonałych jakościowo cegieł, poprzez pokrycia dachowe, okna, zaprawy, tynki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, aż po najwyższej klasy kotły grzewcze i narzędzia stolarskie, pomiarowe, do prac ogrodniczych, odśnieżania i innych, związanych z prowadzeniem domu, prac i obowiązków.

Firma zajmuje się również sprzedażą i dostawami koksu, węgla, biomasy, oleju opałowego i drewna do kominków. Wysoka jakość towarów, atrakcyjne ceny i organizowane promocje przyciągnęły do nas już wielu klientów. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony:


REKLAMA


Luskar - transport materiałów budowlanych - Kraków - Szczegóły firmy:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi transportowe Świętochłowice »

  Firma z Świętochłowic zajmuje się profesjonalnym przewozem materiałów ponad gabarytowych. Świadczone usługi transportowe, to głównie przewóz materiałów budowlanych na miejsce budowy, ale także przewóz wszelkiego typu dużych pojazdów. Zakres wykonywania usług transportowych, to cała Europa. Firma dysponuje bardzo nowoczesnym taborem, który wraz z doświadczonymi kierowcami gwarantuje dowóz towaru na czas oraz w nie naruszonym stanie. Zachęcamy do odwiedzenia strony WWW firmy na której znajduje się szczegółowy opis wszystkich świadczonych usług transportowych.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pierotrans - Usługi Transportowe Polanka Wielka, Kraków »

  Firma Pierotrans z Polanki Wielkiej jest szybko rozwijającą się firmą transportową. Istniejemy na rynku od kilku lat i oferujemy usługi transportowe. Firma Pierotrans umożliwia dokładność oraz fachowość działania, szybkie i sprawne wykonywanie zleceń. Wyjątkowe podejście do każdego klienta, solidność oraz niezawodność powierzonych nam zleceń
  po konkurencyjnych cenach. Transport, Opał, Węgiel, Ziemia, Gruz, Miał, Materiały Sypkie, Usługi Transportowe, Zboże, Wapno, Kamień, Piasek, Złom Kruszywa,. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Giełda transportowa TimoCom Piła »

  Firma TimoCom istnieje na rynku europejskim już prawie 15 lat i przez ten czas wyrobiła sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów, głównie dzięki innowacyjnym pomysłom oraz dokładności w pełnieniu swoich usług. W ciągu zaledwie kilku lat firma TimoCom przebyła drogę od nowicjusza do średniej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej i wciąż się rozwija. TimoCom posiada swoje siedziby m.in. w Düsseldorfie i Pile a zakresem działania obejmuje 44 kraje europejskie. Strona inernetowa opracowana jest w 24 językach europejskich. Głównymi usługami TimoCom są>platforma przetargowa TC eBid oraz giełda transportowa Truck&Cargo. Obie zostały tak zaprojektowane, aby nawet użytkownicy, którzy na codzień nie mają o czynienia z interntem, potrafili ją obsługiwać. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na http://www.timocom.pl

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »